Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségin az idős tanárokat...

Érettségin az idős tanárokat szerintetek nem fogják behívní a járvány miatt felügyelőtanárnak stb?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én egyik tanárom hétfőn megy oltásra (idősebb), szóval mérget ne vegyél rá...
2021. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Május eleje még nagyon messze van. Addig sok minden változhat. Így a kérdésedre csak tippelni lehet. Szerintem ha nincs más lehetőség akkor be fogják hívni az időseket is.
2021. márc. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tanár vagyok, nálunk tavaly minden további nélkül berendelték az 50-es, 60-as tanárokat is.

Ment a morgás, de egy se merte megtenni hogy ne ment volna.

Mitől féltek annyira ellentmondani, én nem értem.

Mi lett volna ha nem megy be? Kirúgják?

Egyrészt nem rúgják akkora tanárhiány van, másrészt ha mégis, 100 másik iskola tárt karokkal várja.

2021. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Karesz1963 válasza:
Április közepére minden pedagógust, tanárt be fognak oltani. Nem rég jelentették be.
2021. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"minden pedagógust, tanárt be fognak oltani. Nem rég jelentették be."


Igen? és azt nem jelentette be a Csúti dagadék hogy idézem (!!!)) 1 hétvége alatt mindenkit be lehet oltani? MÉg emlékszünk erre? Hm? mert én igen. Idézzem forrásal?


ha és Karesz JELSZÓ MEGVAN már?

Újabb szar álnév, nahát Garfield....

2021. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg aztán mi van akkor ha én tanár vagyok és nem oltatok... senki se kötelezhet rá. mit tesznek kivesznek a munkából? hát így is tanárhiány van.... gondolkodni kéne GARFIELD.
2021. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!