Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg tudok már örülni.. mi...

Meg tudok már örülni.. mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval..

van egy tanárom aki 4 évig tanított - most ötödévesként még egy évig fog tanítani.

December óta kezdett el engem jobban érdekelni ugyanis állandóan hozzámér, (derék, kéz, 1x comb, váll). Ha kivágott felsőben vagyok akkor bámul és felém hajol. Többször mondta hogy bele nézne otthon az én szekrényembe (ezt nem igazán értem én sem). Egyszóval primadonnának hív, mindig dicsér hogy csinos vagyok. Nagyon bejön nekem viszont tudom hogy soha nem lesz belőle semmi. Elvált ember, 40 éves (nekem kizárólag csak az idősebb pasik jönnek be 35 felettiek). Én 21 éves vagyok/L .

Ha elmondom neki mit érzek iránta akkor pofára esnék? Néha viberen is irogatunk de az ritka. Viszont nincs olyan nap hogy ne nézzem a fotóját ami van nekem róla. Sajnos a viberen kívül egyik közösségi oldalon sincs fent. Napról napra jobban hiányzik, állandóan csak rá gondolok.


2021. aug. 4. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Mondd el neki ha azt akarod hogy döngessen meg, az öreg már veszi is be a pirulát és készen is "áll":DD
2021. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kijártad a suli utána foglalkozz vele.
2021. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
#1 Öreg?:) 40 éves:))
2021. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Nem öreg sőt egész jól tartja magát.

2. Én is úgy terveztem de éjszakákat sírok már mostanában miatta.

2021. aug. 4. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne rijál Marija! Lehet, nem is vagy az esete.
2021. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Legalább tudnám akkor meg azt hogy nem vagyok az esete.. de így sokkal nehezebb minden. Mindenkibe csak őt látom
2021. aug. 4. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Ez most komoly, hogy 21 évesen egy beteljesületlen vonzódás miatt sírsz éjszakánként?

Mert ha igen, akkor gondolj arra, hogy mennyire beteg ez a pasas. Duplaannyi idős, mint te, és ráadásul a tanárod. Ennyire nem lehet debil, hogy ilyen egyértelműen rád hajt már december óta és ezzel kockáztatja az állását.

2021. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Nekem öreg, nézőpont kérdése.:D

1 biztos, nem fiatal.

2021. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lelkileg sem egyforma mindenki…. Van aki el tudja felejteni van aki nem.. van aki sokat rágódik van aki kevésbé
2021. aug. 4. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne várd meg a suli végét, felnőttek vagytok mindketten. Feküdj le vele.
2021. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!