Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok nem szólhatnak be...

Tanárok nem szólhatnak be azért, amiért kancsal vagyok?

Figyelt kérdés
Új suliba megyek költözés miatt (középiskola) és nagyon félek, hogy a tanárok rá fognak kérdezni, hogy miért ilyen a szemem. Az osztálytársak reakciójától nem félek, mert néhányukat már ismerem és nagyon elfogadóak. Szerintetek beszólhat ezért egy tanár?
2021. aug. 7. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy egy értelmes tanár beszólna, hiszen tudja, hogy a kancsalság nem olyasmi, amiről tehetsz. Egy idióta tanár pedig mindig talál okot, hogy beszóljon a diákjainak.
2021. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha beszól, azt le kell szarni, és legalább tudod, hogy alapból egy lelki nyomorék a tanár.

Senki mem tökéletes

2021. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy reagálnék abban az esetben, ha ilyen megtörténne, hogy "Rosszul látja, Tanárnő/Tanár Úr!"
2021. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Sosem értettem, hogy a diák fizikai megjelenése mégis miért nem mindegy egy tanár-diák kapcsolatban. Az iskolai teljesítménynek, szorgalomnak, műveltségnek semmi köze nincs ahhoz, hogy vki hogy néz ki.
2021. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Beszólni beszólhatnak, de egy normális, ép érzelemvilágú felnőtt ember nem fog. Nem csak hogy nem fog beszólni, érdekelni sem fogja. A kancsalság nem olyan ritka dolog, nem is gáz. Aki meg beszól érte, az egy idióta akinek a tanári pálya közelében sem lenne a helye, de az ilyenek véleményével meg amúgy sem kell foglalkozni.
2021. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!