Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azért szólhatnak a tanárok,...

Azért szólhatnak a tanárok, ha egy lány nem hord melltartót?

Figyelt kérdés
Középiskoláról van szó és kényelmesebbnek tartja melltartó nélkül.

2015. nov. 29. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem esetleg az osztályfőnök szólhat neki, négyszemközt persze, ha mások az osztályból mondták neki, hogy zavarja őket, hogy a szóban forgó lány nem hord melltartót. De ő se utasithatja arra, hogy hordjon.
2015. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Ennyire igénytelen nem lehetsz.

Személy szerint én is utálom de azért felveszem,mert vagyok annyira igényes hogy a bimbóm ne álljon ki a pólóm alól...

2015. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TR75 ***** válasza:
46%
Mondjuk (persze szerintem) nem is korrekt a lány részéről, ha nem hord melltartót. Ebben biztosan van egy adag kamasz (vagy nevezze ki minek akarja) dac is, na meg kihívás. Főleg, ha nagyon látszik is.
2015. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

1. válaszoló vagyok

Én nem akartam amúgy bunkó lenni, de én is azt gondolom, mint a 2., szerintem már úgy általános iskola 7. osztályban vérciki, ha egy lány nem hord melltartót. Középiskolában meg főleg..Nekünk is van egy osztálytársunk, aki nem hord melltartót, pedig még nagy mellei is vannak és csodálkozik, hogy a többi lány kibeszéli. Nem is csodálom, mert tényleg nagyon undoritó, amikor szembetalálom magam vele és közben látom a hatalmas, lógó melleit meg a kirajzolódó mellbimbóit..Ennyi idősen már lehetne bennetek annyi szemérmesség..

2015. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem azért a melltartó alap. Lehet venni sport melltartót, annak más a kidolgozása, talán kényelmesebb is lehet.
2015. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez igénytelenség, bár férfi szemmel nekem nagyon is tetszene.
2015. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez ugyan miért lenne igénytelenség? Azért, mert rosszul érzi magát melltartóban, és nem hord, vagy azért, mert annyira kicsi a melle, hogy igazából észrevehetetlen, ha nincs rajta melltartó? Gondolkozzatok már...

Van aki abban hisz, hogy az az egészséges, ha nincs rajta melltartó, van, aki meg a szobájából sem képes kimenni anélkül. Ő dolguk.

Az már más tészta, ha a csajnak nagyobb a melle a fejénél. Akkor tényleg kéne egy sportmelltartót viselnie, de még mindig áll az, hogy az Ő DOLGA.

2015. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Az iskola egy intézmény íratlan etikai és erkölcsi szabályokkal. A tanárnak joga és kötelessége szóvá tenni, ha valaki sérti ezeket a szabályokat.
2015. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem szólhat. De bunkók vagytok,miért lenne igénytelen. Nem is sérti a házi rendet.

Egy ideig én sem hordtam párszor,de kellemetlen hogy tesin futásnál csapkodódott(Nagy mellem van). Persze a többi csaj mindig kérdezgette miért nem hordok.


Valóban a te magánügyed.

18/L

2015. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszenne
2015. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!