Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerinted igaz az, hogy...

Szerinted igaz az, hogy iskolás korában azokat csúfolja egy gyerek, akit szeret?

Figyelt kérdés
Egyszer egy tanárom mondta az "A te fejed akkora ..." kezdetű dal kapcsán.

2021. aug. 8. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Igaz.
Nem igaz.
Furcsa szeretet az ilyen.
39 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, mert a felnőtt korban is van ilyen.

Az biztos, hogy akivel foglalkoznak, az nem közömbös a másiknak, akár pozitív-, akár negatív értelemben.

2021. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Akkor én szeretem testvérem? Haha..
2021. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem csúfoltam senkit soha, csak akkor, miután már ők is engem, szóval nekem ez "bosszúállás" volt. Ha szerettem valakit, azt viszont nem mutattam ki annyira, talán azzal csak, hogy adtam neki a kajámból anélkül, hogy előzetesen megkért volna, illetve több időt töltöttem vele
2021. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ha valakit szeretek, nem bántom. Állítom, hogy sokan amiatt tűrik el a bántalmazó kapcsolatot is felnőtt korukban, mert gyerekként beléjük nevelték, hogy "csak azért húzza meg a hajad, fogdos meg zaklat, mert tetszel neki".

2021. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Viszont azt csúfolhatja, akibe szerelmes.
2021. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!