Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy megvertetek/lenyomtatok szkanderban egy kötekedő fiút?

Figyelt kérdés
Nem muszáj osztálytársnak lennie, lehet barát, ismerős, stb, a lényeg, hogy valamiért beszólt neked, vagy a barátnődnek, te pedig jól leverted. Történt ilyen? Meséld el kérlek!

2021. aug. 9. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Te normalis vagy?
2021. aug. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem verek senkit, nem vagyok primitív alak. Általános suliban szórakozásból a szkanderben lenyomtam 2-3 fiút az osztályomból, de szerintem azért sikerült, mert nem én voltam nekik az első ellenfél.:D
2021. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem hívtak ki szkanderre lányok.... Ellenben borítottak már a fejemre Hell-t, vertek vállba úgy hogy pár napog piros volt és borították már rám az iskolapadot.... 🤷‍♂️
2021. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Olyan volt, hogy megvertem egy fiút.


Minden nap piszkált engem (undorítónak hívott, csúfolt az akcentusom miatt, lek.rvázott, stb) és egyik reggel, pont rossz kedvem volt. Már nem emlékszem mi volt, csak nyűgös voltam és nem volt kedvem egy újabb napra a helyen, ahol utálnak, mert magyar vagyok.


Szóval, megérkeztem a suliba és rögtön jött a fiú hozzám. Láttam, hogy piszkálni akar és már nem volt kedvem egy újabb "Mit csinálsz itt te k.rva magyar"hoz vagy egy csínyhez, aminek az a vége, hogy hihi a k.rva magyar megint megszívta.


Szóval nekimentem és megvertem.


Most nem írom tovább, hogy mi volt ezek után pontosan, mert kicsit hosszabb lenne, de, ha érdekel, elmesélem.


Röviden a vége;


Sírtam és a tanárok utána őt büntették meg, amit mindenki igazságtalannak talált, mert hozzám se szólta gyerek, csak odajött, de tudták a tanárok jól, hogy mit tett volna a gyerek, ha nem verem meg.


Amúgy nem lett semmi baja, kis seggdugó volt, de jól bírta a strapát, sőt, jött utánam, hogy üssem még és még vissza is ütött, és én is csak a válla alatt ütöttem őt.

2021. aug. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2021. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem én de nálunk van 2 barátnőm akik képesek kergetni egy fiút ha beszól nekik vagy nekem
2021. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

1.-6.-as koromig igencsak verekedős lány voltam. Bántott valaki egyből rúgtam, ütöttem. Vagy, ha barátot bántott valaki, akkor is csak egy szavukba került, megvertem a delikvenst. Ez felsőben volt "jó", mert addigra mindenkiben ott volt a "lányokat nem verünk" szabály, így nekem bajom nem lett belőle.

Szkanderban 1 fiút nyomtam csak le, de őt azért, mert mindenki szerint gyenge volt és meg akarták nézni, hogy egy átlag lány erősebb - e nála. A többi fiút is próbáltam, 2-t majdnem sikerült, 2 viszonylag hamar lenyomott, 1 pedig nagyon gyorsan lenyomott.

2021. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4. Vagyok és laptam privátokat, hogy meséljem el mi történt. Bocsánat, hogy csak most írok, el voltam havazva.


A történet folytatása, hogy a fiú és a többi gyerek követtek engem az osztályterembe. A fiú nem volt amúgy az osztálytársam, hanem az évfolyamtársam, ezért a mi termünkben nem volt dolga, csak azért jött, hogy hergeljen, ami abban az idegállapotomban sikerült is neki. Szóval megint elkezdtem ütni őt és egy idő után, talán az adrenalin miatt, nagyon fura érzésem lett. Nem akartam az emberek között lenni, szóval elmentem a wcre és bezárkóztam a wcbe.


A többiek jöttek utánam és a mellettem levő fülkébe egyesével bementek, felálltak a wc deszkára és hangosan kommentálták, hogy épp milyen a testartasom, hogy lélegzek, lehajtom a fejem, milyen az arcom, stb.


Volt egy lány, aki a barátnőm volt, ő megpróbálta felpiszkalni a zárat, de nem sikerült neki. Azt akarta, hogy megértsem, nem szabad emiatt a gyerek miatt kiborulnom, jöjjek ki onnan és tegyek magasról a fiúra.


A tanárunk akivel óránk lett volna akkor pont azt látta a tanáribók, hogy én elmegyek a folyosón és mögöttem kb harmincan vonulnak és akkor sejtette, hogy baj van.


Kizavarta a gyerekeket a wcből, amíg őket terelte a termükbe addig néhány lány, akik egyel felettem jártak és nagyon megsajnáltak engem, bejöttek. Mondták, hogy ők a barátaim és segíteni szeretnének. Felpiszkálták a zárat és sikerült kiszedniük a wcből.


Akkor már nagyon sírtam.


A tanárnő addigra már visszaért a wcbe. Elkísért az ofőmhöz, közben próbált megnyugtatni.


Elmondta, hogy mi volt, az ofő meg ment a fiúhoz és az ő ofőjéhez.


Nekem be kellett mennem egyedül a terembe utána és az volt az életem legkínosabb pillanata, hogy végigvonultam a termen és mindenki engem nézett.


Délután az iskolabuszon az egyik fiú odajött és elmondta, hogy szemétség volt tőlem a cirkusz, mert én vertem el a fiút, de őt büntették meg.

2021. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!