Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ebben a helyzetben mit tegyek?...

Ebben a helyzetben mit tegyek? (Hosszú story)

Figyelt kérdés

Most megyünk 11.-be. Van egy osztálytársam akivel mióta ismerjük egymást ellenségek vagyunk. Nem arra kell érteni, hogy megláttuk egymást, és megvertük egymást.

Mivel engem többen kedveltek, és őt mindenki utálta szinte, elkezdett tavalytól mindenkinek nyalizni. Engem folyton szidott, rágalmazott a hátam mögött, a barátaimat elcsábította, így teljesen szinte egyedül maradtam az osztályban. Engem csúnyán kihasznált, barátkozni kezdett velem szeptemberben, és engedtem is, de csomó mindennel lehúzott engem.

Nem akarok szeptemberbe visszamenni, mert már senki sem a barátom az osztályból, mindenki szinte utál/előítéletes már velem. Elegem van.



2021. aug. 16. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Múltban élsz.
2021. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miféle barátok voltak ezek, ha így elfordultak tőled? A dolgok ilyetén alakulásában a te szereped is számonkérhető. Nem tudom mi volt az oka annak hogy megváltoztak veled szemben, de ha őszinte vagy magadhoz, rájössz. A nyalizós görény nem lehet egyedül a felelős a helyzetért.
2021. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, egyoldalú barátság volt. Mikor ez a nyalis bejött a képbe, én hanyagoltam őket mert teljesen az ő partjukra álltak. Valahogy ki kéne csinálnom ezt a gyereket, vannak internetes barátaim, de az a baj hogy felelősségre vonható vagyok, ebbe már belefáradtam.
2021. aug. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!