Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az hogy lehetséges, hogy...

Az hogy lehetséges, hogy budapesti lány kap kollégiumot budapesti egyetemen, én viszont szegény vidéki diákként (anyám rokkantnyugdíjas és egyedül nevel) nem kaptam kollégiumot?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 17:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
ha közel lakik a sulihoz, mégis koleszra cserélte a szülői házat, akkor lehet, hogy bántják otthon. Ahány ember, annyi sors, nem kell irigykedni.
2021. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A vidéki, mélyszegénységben élő meg fizesse a drága albérletet. Valószínűleg passzív félévre megyek, mert nem tudom megoldani. És átiratkozok levelezőre. Csak azért, hogy a gazdag pesti lány pöffeszkedhessen a kollégiumban
2021. aug. 22. 20:24
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő tanulmányi alapon jogosult rá? Szokott lenni fenntartva pár hely, amit tanulmányi eredmények alapján osztanak szét.
2021. aug. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulmányi alap miatt,mert olyan magas a pontszáma a többletpontok miatt is

2. A nagyszülős. Én is meg akartam csinálni,de én 2 órára lakok,nem 10 perc,viszont 1 lépés kimaradt és így sem sikerült volna úgyhogy:

3.Mindkettő


De nem értem,aki 10 percre lakik minek koli. Persze valamelyest értem,biztos ismerkedés,buli,szülőktől eltávolódás,kicsi magánélet,de ez önzőség így. Mondjuk az itt nem meglepő tulajdonság,de azért ez gáz.

2021. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Hát ne haragudj, de amennyiben esetleg bántalmazás az oka, (ne legyen így!) akkor inkább neki szavaznám meg a helyet. Téged nem vernek el otthon ha vársz egy félévet, őt lehet, hogy igen.


Ha pedig annyira kiemelkedő tanulmányi eredménye van, hogy ezzel elnyert egy helyet, akkor pláne megérdemli. Bocs, de a tehetséget és a szorgalmat is támogatni kell, nem csak a rászorulókat.

2021. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

4.2 lett az átlagom..

Mind1, kiiratkozok. Megyek szakmát tanulni.

2021. aug. 23. 18:14
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz is jogod van, te döntésed, csak ne fogd a lányra.
2021. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Úgyis jön a negyedik hullám, jön a távoktatás és hazaküldik..
2021. aug. 23. 19:33
 19/24 anonim ***** válasza:
54%
Mit irigykedsz? Menj szakmát tanulni akkor, nem érdekli az egyetemet a sértettséged. Lehet ám dolgozni és szobát bérelni is, mint ahogy azt sokan teszik. Az a lány valószínűleg nem buliból választotta a kollégiumot, nem egy nagy élmény, sőt. Pláne, ha gazdag. Fogalmad sincs róla milyen helyzetben is van valójában, csak messziről rosszindulatúskodsz meg irigykedsz. Ilyen hozzáállással tényleg jobb, ha szakmázni mész.
2021. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha hazaküldik, ahhoz meg semmi közöd. Főleg ha már nem leszel az egyetem hallgatója.
2021. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!