Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az hogy lehetséges, hogy...

Az hogy lehetséges, hogy budapesti lány kap kollégiumot budapesti egyetemen, én viszont szegény vidéki diákként (anyám rokkantnyugdíjas és egyedül nevel) nem kaptam kollégiumot?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 17:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Dolgozzon és béreljen szobát ő. Vagy a szülei miért nem béreknek neki? Úgyis gazdagok..

Ezek a burzsujok mindent megkapnak amit akarnak. Lehet lefizette a kollégiumi ügyintézőt is

2021. aug. 23. 20:34
 22/24 anonim ***** válasza:
75%

lehet ám fellebbezni is, mert én nem hiszem, hogy hátrányos helyzettel amikre 20-30 pontokat osztanak a felvételiken nem lehet egy befutó helyet megcsípni


már persze ha nem kamu a kérdés egyáltalán

2021. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%
A #21-es komment alapján kamukérdés lesz ez, csak utálkozni akart egy sort a gazdagokon😀 Ha tényleg “mélyszegénységben” élő vidéki diák lenne, kapott volna helyet a kollégiumban.
2021. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem, mert a protekciósok kitúrnak mindenkit

Elsőévesként kaptam kollégiumot és akkor is egy pesti volt a szobatársam. Bent sem lakott a koliban!! Néha lyukasórán feljött és ennyi! De nem aludt ott.

A nyírségi falusi csoporttársam meg már akkor sem kapott kollégiumot.

2021. aug. 24. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!