Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnáziumban gazdag elkényezte...

Gimnáziumban gazdag elkényeztetett osztály?

Figyelt kérdés
Bekerültem egy osztályba ahol a legtöbben gazdagok, ami nem is lenne gond. De nagyon felszínesek. Szerintetek váltsak vagy maradjak?

2021. aug. 23. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Jobban teszed, ha váltasz.
Én emiatt nem váltanék.
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Az a felszínes, ha hamar ítélkezel. Próbálj meg nyitott lenni, hátha találsz barátokat.
2021. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
A gazdagokat nem kritizálni kell, hanem bejutni közéjük.
2021. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül az anyagi helyzetüktől, ha nem érzed jól magad, nincsenek barátaid, akkor lehet, hogy a váltás a jó megoldás. De ez inkább végső megoldás legyen!
2021. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9.-be mész?
2021. aug. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen
2021. aug. 24. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Ők nem lesznek a barátaid. Én is egyedül maradtam, mert az osztályban 3 klikk van, de én egyikbe se férek be.
2021. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondolok - inkább váltok.
2021. aug. 24. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor siess, kb. 1 hét van.
2021. aug. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok leírom a történetem, hogy más ezt ne kövesse el. Nagyon erős osztály volt, végül megismertem őket és jó fejek voltak. De már késő volt és váltottam. Átkerültem egy gyenge osztályba. Nagyon megbántam, más ezt ne kövesse el! Inkább ismerje meg őket utána döntsön.
2021. szept. 2. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha egy hetet kibírsz, akkor utána is lehetett volna váltani, ha annyira rossz.

Mit jelent az, hogy gyenge iskola? Gimiből gimibe mentél, vagy gimiből szakmunkásba? Mert szereintem egy gimi az gimi. Nem hiszem, hogy jelent is bármit. Én egy kisvárosi gimibe járok, remek az érettségi felkészítés, mégsincs sztárolva. Családias a légkör, a barátaimmal együtt maradtunk általános iskolából. Remek tanárok vannak, kitűnő vagyok. Úgyhogy ne izgulj, ha gimibe mentél és tanulsz, akkor jól tudsz majd tanulni.

2021. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!