Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet valamit tenni az iskolai...

Lehet valamit tenni az iskolai zaklatás ellen?

Figyelt kérdés
A diákok gyakran basztatják a másikat legtöbbször csak azért mert unatkoznak. Nekem ebből nagyon elegem lett de nemtudom hogy mit csináljak. Szerintem nincs különösebb rossz tulajdonságom ami idegesíthet másokat. Valaki tudna tanácsot andi?

2021. aug. 25. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt milyen iskola? általános vagy gimi,egyetem?


Ha általános a szüleidnek kell valamit csinálni,ha nem akkor magadat kell megvédened,ha nem megy szólni kell az osztály főnöknek esetleg az igazgatónak,ha úgysem akkor a szülőnek.

2021. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
7%

A legtöbb konfliktus nem a hibás kommunikációból, hanem a kommunikáció elmaradásából ered.


Beszéljétek meg, ha nem, akkor tanár megoldja.

2021. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Magántanulás
2021. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Gondolj azokra, akik téged szivatnak, hogy milyen jól szorakoznak. Szóval lehetnél egy kicsit megértőbb, elfogadobb.
2021. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
90%

#4


Neked se volt gyerekszobád? De remélem csak viccelsz...

2021. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

A trollkodás rendkívül szórakoztató. Elég sokan unatkoznak.


A tanárnak kell szólni, ha az nem elég, akkor a szülőnek.


Mi a gyerekünknek egyszer-kétszer megcsináltuk, hogy levakartuk róla az unatkozó trollokat. Sírtak szegények, hogy brühühü, nem úgy gondolták.

2021. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Igazgatóhoz mennék mai fejjel. Sajnos diák koromban sok téren eszembe se jutott szólni senkinek a problémáimról. Nem szóltam a tanároknak, hogy otthon vernek, mert féltem, ha otthon maradok, utána még többet kapok. Nem szóltam otthon/suliban senkinek, hogy szekálnak a társaim, mert.... Nem is tudom miért. Nem tartottam fontosnak.


De kérdező, te szólj vagy a szüleidnek, vagy a tanárodnak, mert meg fogsz keseredni. :(

2021. aug. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Pont nyáriszünetben lett ebből eleged. Előtte meg majdnem egész évben nem kellett suliba járod. Mit panaszkodsz. Mások is bejártak suliba, és ember lett belőlük. Te is ki fogod bírni.
2021. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Nagyon nem nyáriszünetben lett elegem ebből. Csak eddig eszembe se jutott hogy idegenektől kérjek segítséget. Eddig úgy voltam vele hogy hallgatok apám tanácsára és edzek, de ez nem jött be így próbáltam más utat keresni.

2021. aug. 27. 09:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ebben a témában viszonylag tapasztalt vagyok és láttam, hogy valakit évekig bántalmaztak, noha a szülei és a tanárok is beszéltek a gyerekekekkel. Itt egyetlen megoldás van:egy olyan iskolát kell keresni, ahol kedvesek a diákok és tanárok egyaránt. És igen, létezik ilyen iskola, én középsuliban ilyenbe jártam. Elképesztő, hogy milyen kedves tanárok és diákok léteznek. A tanárok odajönnek hozzád beszélni és a diákok mindenkihez szerettettel fordulnak. Szóval keress egy jó sulit és soha ne fáradj bele a keresésbe mégha már a sokadik sulit is járod be.
2021. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!