Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavatòra lehet "külsős"...

Szalagavatòra lehet "külsős" embert tâncpartnernek?

Figyelt kérdés
Régen ên is táncoltam,de már nem emlékszem,hogy lehetett-e barátot,barâtnőt behozni tâncpartnernek,mert ên osztálytârssal táncoltam.Barâtnőmnek idén lesz a szalagavatò és most nem tudjuk,hogy ên tâncolhatok-e vele?Mâr rég nem suliba járok.Szerintetek?
2021. aug. 31. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában lehet, de iskolától függ. Mondjuk ha a fiúk vannak többségben az osztályban akkor valószínűleg nem fognak neki örülni.
2021. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetlen fiú sincs abban az osztâlyban
2021. aug. 31. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nyilván valakivel kell táncolni, szerintem engedni fogják
2021. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Iskola döntésétől függ. Sok helyen lehetett, nálunk nem engedték - kénytelen volt mindenki vagy az évfolyamról, vagy alsós osztályokból válogatni.
2021. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Iskola válogatja. Van, ahol lehetett, nálunk viszont nem engedték. Sőt, a szabály szerint 10. évfolyamból sem lehetett már választani párt.
2021. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Iskola válogatja, de általában tanárokat kérnek fel vagy más osztályból gyerekeket.


Engem pl osztálytáncra felkért egy felettem járó fiú, mert pont nem lett volna párja de aztán megoldották.

2021. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Iskolától függ.


Nálunk a kisebb diákokkal pótolták a hiányt, ha volt.

2021. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!