Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől osztálykirándulás egy...

Mitől osztálykirándulás egy osztálykirándulás ha mindenki hozhatja külsős barátját/csaját is? Akkor ez mitől osztály?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulás ahova mindenkinek joga van elhozni a saját pasiját /csaját, aki külsős is lehet, olyan személy aki nem hogy nem osztálytárs de még akár ide se jár iskolába.


Kérdésem: egy ilyen osztálykirándulás az mitől osztálykirándulás?

Könnyű kitalálni mi lesz ebből: egy csomó fragemntált két fős kis klikk akik leszarnak mindenkit csak egymással vannak elfoglalva. Marika a Petikével és mindenki más leszarva, Ferike a Jucikával és mindenki más leszarva.... ez lesz.


De ez mitől osztálykirándulás akkor?


2019. ápr. 3. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Azért hőbörögsz, mert neked nincs párod? Amúgy érdekes, mert tényleg nem szoktak osztálykirándulásra idegeneket vinni, de lehet az volt a cél ezzel, hogy egy jó kis fiatalos, bulizós csapat jöjjön össze. Nem kell azonnal károgni, mint egy vénember.
2019. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Attól osztálykirándulás, hogy az osztály tagjai (is) rést vesznek benne. Mindegy, hogy egyedül megy, élete szerelmével vagy a szomszéd Piri nénivel. Amíg az osztály tagjai is ott vannak, osztálykirándulás lesz.


Ha pl egy osztálytalálkozóra mindenki viszi a férjét/feleségét, az nem osztálytalálkozó?

2019. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Közelítsük meg a tanári oldalról. A tanár büntetőjogi felelősséggel viseltetik az osztálykiránduláson levőkért. Így van? Így van.


Amíg ezek a diákok a számára is ismert az osztályba járó emberek addig ez a felelősség egy dolog.


Na de amikor odazúdul + 10-20 totál ismeretlen még az iskolába se járó akárki, és azzal történik valami (részegen beszédül a kamion alá) akkor azért ki felel? A tanár? Az általa sose látott vadiDegen akárkikért?

2019. ápr. 3. 11:29
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha a tanár vállalja, hogy felelősséget vállal plusz tíz fiatalért, akkor igen, övé a felelősség.

Szerintem neked az a bajod, hogy nem tudod becserkészni a kiszemelt osztálytársadat, mert vinni fogja a párját....

2019. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

„Ha pl egy osztálytalálkozóra mindenki viszi a férjét/feleségét, az nem osztálytalálkozó?“


Az meg a másik agyrém. Ki kíváncsi az osztálytárs vadidegen férjére pl? Az osztálytársra magára vagyok kíváncsi (vagy még arra se nagyon) de a feleségére? Nem családi piknik ez.

2019. ápr. 3. 11:40
 6/19 A kérdező kommentje:

„bajod, hogy nem tudod becserkészni a kiszemelt osztálytársadat,“


Nekem nem az a bajom lévén én tanár vagyok itt nem diák. És akit akartam már becserkésztem 10 évvel ezelőtt , köszönöm.

2019. ápr. 3. 11:46
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Áh, értem, már tudom is melyik fajta tanár lehetsz. Sajnálom a diákokat.
2019. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De sajnáld annyira azért őket mert ha én nem vállalom kísérőtanárként akkor az iskola lefújja az egészet ahogy van.


Kb nekem (is) köszönhetik hogy egyáltalán van ez a program.

2019. ápr. 3. 11:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezt legalább kifizetik időben?
2019. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

„ Ezt legalább kifizetik időben?“


Ne is idegesíts!!! ez meg a másik abszurdum!!


Péntek szombat kettő napos és lóf***szt se fizetnek.


Péntekre ugye kapom amit amúgy is kapnék és ennyi. Nekem pénteken 15kor lejárna a napom ehelyett szombat estig vidéken vagyok és mit fizetnek ebből semmit. A péntekek amit amúgy fizetnének.


A tanári világban már csak így megy ez!

Miért szalagavató? Vasárnap du 15-22h-ig volt. És egy fillért se érte. Mert aki tanár annak ez „vele jár“ ugyebár. Hallottuk már a bölcsességet.

2019. ápr. 3. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!