Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek lesz iskolabezárás?

Szerintetek lesz iskolabezárás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 22:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
77%

Én egyelőre azt gondolom, hogy nem.

De ha egy osztályban lesz akár egy fertőzött is, akkor biztosan online oktatás lesz 2 hétig ott.

2021. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Elég szomoru,emiatt a vicc covid miatt!!

Ugyan olyan mint egy influenza,csak kicsit talán erősebb!

2021. aug. 31. 22:30
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom de remélem.
2021. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
78%

Hát... sokan belehaltak. Egy kolleganőm is, bár ő asztmás volt, illetve egy várandós (már előtte is túlsúlyos) ismerősöm.

Én könnyen átvészeltem. Férjem és fiam nem kapta el pedig velem voltak. Anyukám pont előtte hétvégén jött át, hogy beteg lettem, ő is az lett, de munkája során is elkaphatta. Ő kicsit nehezebben viselte, mint én, de még ő is a könnyű kategóriában volt.

Van, akire veszélyes, van akire nem. De mivel elég sokan beoltatták magukat, most már talán egyre kevesebb lesz a súlyos lefolyású eset.

Én amúgy még nem oltattam, van érvényes kártyám még a felgyógyulás miatt, de kicsit tartok a hosszú távú kockázatoktól :(

Éppen babát szeretnénk és sokaknak bezavart a ciklusába is.

2021. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
26%
Olyan infóm van sok helyenről, hogy a szülőknek azt mondták, hogy 2 kb hónapra tervezzenek max. Szeptember-október. Onnantól várhatóan online megy tovább a dolog.
2021. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz. Eleget lógtatok.
2021. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
36%
Több iskola vezetőségi tagjával vagyunk jóban/beszélő viszonyban. Mind azt mondják, hogy októberre tervezik az online átállást.
2021. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem lesz. Mégpedig azért, mert most ezzel fogják zsarolni az embereket, hogy oltassák be a gyerekeket is. Lesz iskola, vagy teszt, vagy felsőbbrendűségi igazolvány. Ha egyik sincs, nem vehet részt az oktatáson, de mivel kötelező 16 éves korog, így jön a bünti.
2021. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*korig
2021. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves 4 válaszoló!


Eszedbe ne jusson beoltatni magad pláne ha babát akarsz!

Képzeld majdnem úgy volt hogy terhes vagyok,de hál istennek nem!

Én azt mondtam ha az vagyok 100% hogy nem oltatom magam,ezt a párom mondta!

Azt kéne még ezzel teszteletlen génmanipulatív fo.....al

2021. aug. 31. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!