Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezek az állatok kiborították...

Ezek az állatok kiborították a topjoyomat, a tanár meg nem foglalkozik vele most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fiúk labdáztak a terembe mire visszaértem szünetről ki volt borulva a topjoyom a padomra és a földre. Ilyenkor nem lehet kifizettetni velük vagy mi?? Persze ideges lettem de nekem kellett feltakarítani és még bocsánatot se kértek

2021. szept. 1. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Zárva volt a pia, és lelökték és eltört az üveg? Vagy te voltál olyan okos, hogy nyitva hagyva hagytad ott? Azért nem mindegy.
2021. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát figyu, szerencsés vagy, megvan egész évre a tapasztalás.

"Üveget nem hagyunk a padon kupak nélkül"

2021. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Jól indult az első nap látom. :D
2021. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát ugye a topjoyra nem lehet visszacsavarni a kupakját, de ahogy tudtam visszaraktam rá mert kimentem szünetre de ezek meg lelökték és a kupak leesett mert ugye az nem olyan mint egy palack és így kiborult
2021. szept. 1. 13:26
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
De attól még bontva volt, és egy osztályteremben elég esélyes, hogy történik olyan, ami miatt kiborul, még csak nem is kell direkt állatkodni hozzá. Ez a te sarad volt, legközelebb magaddal viszed, ha nem iszod meg egyszerre.
2021. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Örülj neki. Attól a cukros lónyáltól sokat ne várj az egészséged szempontjából...
2021. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Jaj istenem, ebbe most bele fogsz halni...
2021. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Hűha, mennyi lehet az a cukrozott szar, 400 forint? Mindenképp fizettesd ki velük!
2021. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Miért ragadt meg nálunk az a mentalitás, hogy a kérdezőt minden esetben le kell szúrni? Örülnék, ha pozitív hozzászólásokat is látnék egy-két kérdés alatt.


Sajnálom kérdező, hogy ilyen "ökör" osztálytársaid vannak, hogy egyiküknek sem jutna eszébe rendezni a helyzetet. :(( Sajnos nagyon sok múlik az ofőn, aki nem minden esetben szeretné magát céltáblának kitenni, annak ellenére, hogy igenis ki kéne állnia. És ha már otthon nem nevelik a gyereket, akkor legalább az iskolában kapjanak némi útmutatást...

Tudom nem sokat segít, de együttérzek veled. És rendeződni fog!!


POV. Nem a 400 forinton van a hangsúly, hanem azon, hogy annak ellenére, hogy egy közösségben élnek, öntörvényűen, a másikat semmibenézve fittyethánynak a tettükre. Vagy egyszerűen csak nincs rá képességük hogy helyesen járnak el egy ilyen helyzetben. :::((( wtf


Legyetek figyelmesek egymásra!!!!!

2021. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

*remélem rendeződni fog


Előző voltam.


Esetleg annyit tehetsz, hogy odamész hozzájuk mikor egyedül vannak egyesével, és mint az oviba elmondod hogy ez neked rosszul esett, máskor ha ilyen történik, takarítsak fel, legyenek kedvesek, és az sem lenne gond, ha ki is fizetnék, mert te azzal készültél a suliba. Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés lenne békében hagyni egy üveget az asztalon. Az udvar amúgy mire való? És ismét azt mondom, hogy ez az osztályfőnök sara.... :(((

2021. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!