Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a suliba az...

Mit csináljak ha a suliba az is baja az osztálytársaimnak ha nem beszélek velük? De ha beszélek akkor meg rögtön kibeszélnek a hátam mögött meg el pletykálják másnak ,de a szemembe meg nem mondják soha, mi a problémájuk velem.

Figyelt kérdés
Meg nem lehet szünetben ki menni, ezért 8-tól egyfolytában ülni kell, már nagyon elegem van az egész napos ülésből, tavaly is fél évet majdnem csak ültem! Már elegem van abból, hogy az iskolába vagy szét unom a fejem és szét ülöm a seggem, mert a tanár is mindig ugyanazokat a süket dumákat tolja, vagy pedig sík ideg lehetek a pletykás hülye osztálytársaim miatt, két véglet, nincs megnyugvás!!! Itthon meg megint a tanulás! Borzalom!!!

#osztálytárs #unalom #pletyka #egész napos ülés
2021. szept. 3. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Menj el dolgozni. Problem solved.
2021. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha valóban kétszínű emberek vesznek körbe, akkor csak szimplán hanyagold azt a közeget / vagy vázold fel röviden és korrekt módon nekik ugyanezt amit itt leírtál (ha valóban választ akarsz kapni) . Ettől eltekintve talán célszerűbb lenne, ha iskolán kívül próbálnák szóba állni emberekkel. Nem tudom egyébként hogy hova valósi vagy, mert ilyen szempontból Pesten vagy egyéb nagyobb városokba könnyebb, de járj valami érdeklődési körödnek megfelelő helyre, ami nem csak a környezetváltozás miatt jó, hanem ki is kapcsol egybe.
2021. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnál*
2021. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!