Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogy valaki megkérdezte, hogy szeretitek-e őt, ti nemmel válaszoltatok, ő meg ezen rögtön megsértődött? több a megjegyzésekben

Figyelt kérdés

én alig szeretek pár embert, őket se annyira szenvedélyesen. ...és ha valakinek nemmel válaszolok erre a kérdésre, akkor rögtön megsértődik, azt hiszi gyűlölöm, pedig én egyszerűen csak nem szeretem. a családban se szeretek mindenkit csak azért, mert egy család vagyunk. ez nem jelenti azt automatikusan, hogy nem is kedvelem a személyt...

veletek is van ilyen? vagy csak szerencsétlen vagyok, és vannak valahol a világon más emberek is (tuti hogy vannak, de na...)? vagy ti ,,szeretetteljesebbek" vagytok?


ilyen esetben a ,,nemmel" szót amúgy kötőjellel kellene írni?



2020. szept. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt azert nem illik igy kimondani, megha igy is erzel.

Ha egy csaladtag, akit nem kedvelsz, ilyet kerdez, csak hagyd ra, hogy “ja..persze”..

Most ezt kulon ecsetelni, hogy kit miert nem szeretsz eleg furcsa..


Bar eleve a kerdest feltevo is erdekes..

Nalunk utoljara talan meg en kerdeztem meg anyukamtol hogy szeret-e, olyan 5 eves lehettem..

Szoval nem tudom, ki az aki ilyen kerdesekkel traktal egy atlag hetkoznap...

2020. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezek szerint más a családunk, ennyi.
2020. szept. 9. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egy hozzám közel álló személy azt mondja hogy nem szeret egyértelműen rosszul fog esni:D


Fogalmam sincs hogy mi játszodhat le a te fejedben de furcsa az egész.


Termesztésen ha egy olyan ember kérdezi ezt akit nem is ismerek vagy egy nagyon távoli rokon akit kb egy évben ha egyszer látok akkor én is nemmel válaszolnék végülis erre mi mást lehet mondani? Mondjuk távoli rokonok ilyet úgysem kérdeznek vagy ha igen ők is nagyon furák

2020. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy gondolkodok. Számomra a szeretet sok jelentéssel bír, nem tudom egyből azt mondani egy olyan személynek, akivel csak nincs bajom vagy esetleg kedvelem, hogy szeretem.

Egyik régi barátommal egyébként ez volt az utolsó üzenet köztünk, nem akartam elmenni a szülinapjára, írta, hogy "nem is szeretsz", én pedig, hogy "így van". :D Erre besértődött, pedig ő ismerte a gondolkodásom, de nem tudta elfogadni az egoja.

Kb. 4 embernek tudom azt mondani, hogy szeretem őket jelenleg.


Biztos vannak olyanok, akik könnyebben tudnak kötődni az emberekhez, vagy kevesebbet jelent számukra a szeretet szó, sok embernél azt érzem ez már csak szinonima lett azzal, hogy "nincs veled nagy problémám". :D

2020. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz az őszinteséghez (ami szerintem jó dolog), akkor hozzá kell szoknod, hogy az emberek többsége konfrontàlódni fog veled, vagy húzzák majd a szájukat.
2020. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 10. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy az ön és világismeretem, hogy egy ilyen kérdésre bárminek is nemmel feleljek.
2020. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!