Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek rám ufóként...

Miért néznek rám ufóként amikor azt mondom nem iszok alkoholt? Miért kell rögtön azzal jönni hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Valahogy bármilyen társasági összejövetelre elkeveredek, nem képesek felfogni az emberek hogy nem iszok alkoholt... 25 éves nő vagyok és egyszer az életben úgy berúgtam hogy azóta már az alkohol szagától rosszul leszek. Karácsonykor egy pici krémlikőr ami belefér, ezen kívül soha semmi. Ez miért ennyire furcsa? Ha meg innék az lenne hogy milyen esztelen fiatal vagyok🙄
2020. júl. 20. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert ők alkohollal tudják jól érezni magukat. Középsuliban bármilyen buli az ivásról szól és utána nehéz nekik megérteni, hogy emberek másért is össze tudnak gyűlni.
2020. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert kilógsz közülük,ők meg természetesnek veszik,hogy isznak.Talán az alkoholnak van egyfajta "közösség összetartó ereje" is.
2020. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
#1 egyetemen is.
2020. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Téged mindenért ufónak néznek?
2020. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Ez most komoly?

Terhes vagy?

Gratulálok 🙂

Bocs az offért 😔

2020. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Én sem iszok soha alkoholt.

Nem is voltam még részeg.

Ráadásul liberális is vagyok,így furának gondolják.


32/f

2020. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
En is szulinapkor meg karacsonykor esetleg szilveszterkor iszok es nem cigizek
2020. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Talán mert sörhasad van.
2020. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Pedig te vagy a normális. Nekem mindenképpen ilyen nő kellene, és nem olyan aki mindig iszik
2020. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mert egy alkoholista társadalomban élünk.

Az egy dolog, hogy nálunk kiugróan magas az alkoholfüggők aránya. De sajnálatos módon a kultúránk (?) alapját képezi a pia. Mert ugye mi sem természetesebb, hogy 14 évesen már részegen rángatózz valami zs-kategóriás diszkóban. Az egyetemi évek "természetesen" a féktelen piálásról szólnak, és csak másodlagos a tanulás. Nincs olyan esemény, ahol ne az alkohol lenne a központi szereplő. Ez a társadalom képtelen bármit piálás nélkül csinálni. Ez ivódott belénk, ezt látta mindenki otthon, a munkahelyi rendezvényeken (ahol ugye munkaidő alatt szigorúan tilos, de a munkahelyi vacsorán már kötelező), stb, stb.

Na, ezért.

2020. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!