Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem képesek megadni a...

Miért nem képesek megadni a suliba a wifi jelszót, ha elvárja több tanár is, hogy használjuk a netet az óráján?

Figyelt kérdés

Digitális oktatás alatt többen rájöttek, hogy mennyire remek anyagokat lehet neten találni, és a digitális számonkérési módokat is próbálják beépíteni az órákba. Ami tök király lenne, csak az iskolai wifi jelszót nem adják meg ilyen esetben sem, tehát mobilnet nélkül cseszhetjük. Ami mondjuk nem akkora para, ha olyasmiről van szó, amit padtárssal közösen is lehet nézni, vagy csinálni. Viszont van olyan tanár, aki akar néha redmentás vagy kahootos dogát íratni, úgy, hogy saját telót használunk. Wifi jelszót meg a franc se adja meg. Mizu van akkor, ha valakinek nincs mobilnete/nem hajlandó erre használni, mert kevés van, és kolis, fontosabb dolgokra kell, vagy csak szimplán ésszerűen belátja, hogy ez nem elvárható? Instant egyes, mert jelen van órán és megtagadta a számonkérést? Vagy skippeli a dogát?


Komolyan, ha ilyen remek "reformokat" akarnak, akkor miért nem lehet megadni a nyomorult wifi jelszót?


2021. szept. 3. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán jelezed, hogy nincs neted. Nem neked kell megoldani, oldja meg a tanár... Ha állandó a helyzet, szólsz a szüleidnek, ők bemennek, és reklamálnak.
2021. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles internetet használni órán. Sőt azt is megteheted, hogy telefont se viszel az iskolába.


Ha meg a tanár pattog, lehet menni az igazgatóhoz, vagy feljebb.

2021. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én egy szülő vagyok de az én gyerekem is ezt mondja .Sőt amikor online órák voltak akkor meg azt várták el hogy mindenféle hülye alkalmazást töltsenek le a diákok a telefonjukra pl tesihez és ha nem csinálta meg és nem küldte vissza a képernyőképet akkor egyest kapott.Komolyan mondom bolond világ lett.Mi a francból gondolják a tanárok hogy mindenkinek van szuper mobilja amire egy csomó alkalmazást le lehet tölteni? Szóltam a tanárnak mert beírta az egyest megígérte kitörli de nem tette meg Mentem tovább és várom azóta is a fejleményeket
2021. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!