Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavató párom nem tud...

Szalagavató párom nem tud táncolni. Mit tegyek? Váltsam le amíg nincs túl késő hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma volt az első tánc próbánk és nagyon nem megy a páromnak. Ő a fiú, azt vártam hogy majd vezessen engem, de úgy totyog mint egy kacsa... Igazából végig én vezettem.

Reménykedem benne hogy ez csak az első próba volt és majd később javul, de nem az erőssége a tánc.

Lecserélni nem szeretném, mert nagyon megörült amikor igent mondtam... Lehet nagyon összetörtném...😅 (Bár van egy fiú, akinek jó a ritmusérzéke és nincsen még partnere, de szívesen táncolna, szóval lenne lehetőségem gyorsan egy jó embert szerezni.)


Szerintetek mit tegyek? Lehet jobban fog majd menni neki? Novemberig van ideje betanulni... Vagy inkább most váltsak mielőtt még túl késő lenne? (Eredetileg nem is akart ő táncolni, az ofőm kérdezte meg tőle hogy lenne-e kedve velem táncolni, neki erre felcsillant a szeme és igent mondott, aztán megkérdezte hogy én is benne vagyok-e...)



2021. szept. 3. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Novemberig jó lesz ne aggódj. Lásd el instrukciókkal, segítsd. Én azt hittem nekem sosem fog menni, aztán tök jó lett.
2021. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez ne hogy már nekünk kelljen eldöntenünk.
2021. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Elég csúnya húzás lenne tőled, ha lecserélnéd emiatt. Inkább segíts neki, akár gyakoroljatok külön is, ha kell. Biztos gyorsan belejön majd.
2021. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
A szalagavató nem egy táncverseny, ahol villogni kell a tánctudással. Ha te vezeted, akkor mi van?
2021. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valóban csúnya húzás lenne, csak rossz látni hogy a többieknek megy... Már felajánlottam neki hogy majd gyakoroljunk külön párszor, de nem igazából reagált rá. Rám nézni sem mer. Úgy kellett mondom neki hogy nyugodtan fogja meg a kezemet, nem harap...😅
2021. szept. 3. 22:58
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor az is lehet, hogy tudna szegény táncolni, csak mivel bejössz neki, borzasztó zavarban van a közeledben. Ezen mondjuk segíthetsz, ha van hozzá kedved. :)
2021. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam még... Meg se fordult a fejemben ilyesmi. Utolsó: nincsen hozzá kedvem, de majd próbálok segíteni neki valahogy.
2021. szept. 3. 23:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elso tancproban az egesz osztály olyan gyatra volt hogy vicces volt nezni.. meg azok is, akik amugy tancolnak(tehat en is) de aztan szep lassan fejlodtunk, a vegere mar mindenki tok ugyes volt. 2-3 hónap alatt meg ha nem is akarsz belerazodni, akkor is belefogsz.. tehat nem hinnem hogy a partnered hónapok mulva is ilyen bena lesz.
2021. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekem sajnos nem volt szalagavatóm, de keringőztem 8.-ban. Ott is az első 5-6 próbán borzalmasan bénák voltunk 1-2 ember kivételével, de aztán valahogy jobbak lettünk.

Nálunk amúgy mindketten rosszak voltunk:én nem hagytam magam vezetni valamiért, a partnerem meg nem tudott vezetni meg a szemembe nézni, aztán az utolsó 4-5 próbán rászóltak, hogy emberelje meg magát nekem meg, hogy csak kövessem őt, aztán mire előadtuk, addigra már egészen jók voltunk pár hibánkat leszámítva,de senki se táncolt tökéletesen, ne ingasd magad illúziókba, de hidd el, a családod azon is meg fog hatódni, hogy nagy fehér szoknyában leszel és bármennyit is hibázol, nekik te leszel a legszebb és leggyönyörűbb lány ezen a napon.

Ja, és ne cseréld le a srácot, tuti megbántanád vele! Ha a másik srác olyan jó, biztos talál majd partnert ő is, ha szeretne.

2021. szept. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Fú, hát a fiú helyében én nagyon csalódott lennék, az biztos.


Inkább egy kérdést tennék fel...

Ha megy nektek a tánc úgy, hogy (még?) te vezetsz, akkor tulajdonképpen mi a baj? Vagy tetszik a másik srác?


21F

2021. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!