Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tárgyfelvétel után leadnám...

Ha tárgyfelvétel után leadnám a szabadon választható tárgyat, azt mivel lehetne megindokolni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 17:56
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
40%
Szabválon kár rágódni, ha nem sikerült, hát annyi, de a szabvál az, ami mindig, mindnekinek ötös lesz :D
2021. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megindokolni.
2021. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak indokkal lehet leadni, + fizetni kell érte párezret.


Azért vettem fel, mert amit elsőnek felvettem, félő volt, hogy nem indul el, ezért párhuzamosan felvettem mégegyet.

De már elég kreditem van belőlük, szóval nem akarok mégegyet, főleg nem csütörtök este 6-tól fél8-ig bent ülni

2021. szept. 5. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nehogy már gond legyen valami kamuindokot kitalálni :D

Átrakták az edzésedet, vagy mittudomén. A lényeg értelemszerűen az, hogy fizess, nem fog érdekelni senkit, hogy milyen indokkal szeretnéd leadni.

2021. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beléptél a csütörtökeste6tóláhítat-egyházba, így sajnos nem tudsz részt venni az adott órán ebben az időpontban.
2021. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fizetni kell akkor nem egyszerűbb szimplán nem bejárni? Bepróbálkozol a vizsgával, hátha összejön, ha mégse akkor meg a nem teljesített kreditet fizeted, ugyanott vagy.

De ahogy írták, találj ki valami kamu indokot aztán kész

2021. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!