Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rossz döntés lenne, ha edzés...

Rossz döntés lenne, ha edzés miatt nem vennék fel egy tantárgyat egyetemen, mert rossz időpontban van?

Figyelt kérdés

18-tól kezdődik 19:30-ig tart az óra,elképzelhető hogy csak ezt az időpontot fogom tudni felvenni,de nekem aznap 19:30-kor edzésem kezdődik.

Szóval mi lenne ha nem venném fel,inkább megcsinálom majd jövőre amikor talán jobb időpontban is fel tudom venni?

Lehet úgyis buknék belőle,ha felvenném



2020. jan. 26. 21:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem azt várod, hogy ezt helyetted döntsük el? Azt sem tudjuk, mi a szankciója, ha csúszol vele....

Nekem tuti a tanulmány lenne az első, de ez én vagyok, te meg te vagy...

2020. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Most kezdtem ezt a sportot októberben.El akarok már benne érni valami eredményt,nem akarom 4 hónap után otthagyni..


Most sokan megbuknak egy tárgyból,nem lesz semmi komolyabb baja ha késöbb csinálom meg..

2020. jan. 26. 22:00
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, te tudod melyik a fontosabb. Ha nem fontos tantárgy, vagy jövőre pótolhatod, szerintem hagyd. A sport is fontos, és a tanulás, stressz mellett jó is, hogy van valami más értelmes dolog, amivel kiszakadhatsz a tanulásból. Plusz, ha ekkora az ambíciód, akkor hajrá, végülis is az is lényeg, hogy élvezd, amit csinálsz. Plusz este 7-kor nem is fog túl sokat a fej, főleg, ha nem is érdekel a tárgy, úgyis csak morcosan mennél, főleg, ha tudod, hogy ugye lenne jobb dolgod is, amit szívesebben csinálnál. Persze, a végső döntés a tied, de én úgy látom a sport felé húz a szived. Viszont, nem lenne jó megkérdezni valami barátot, családtagot is? Vagyis véleményt kérni olyantól, akiben bízol, és képben is van a dolgaiddal, hogy milyen szakon vagy, és mit sportolsz, ő mit csinálna a helyedben.
2020. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én helyedben másik sportot keresnék
2020. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De nem találsz olyan edzést ami este 8-kor kezdődik,hogy odaérjek rá a késő esti óra miatt..Még ez is kimondottan késői edzés,a többi elkezdődik már 6-kor.

Ez küzdősport


Esetleg felveszek még pluszban egy szabadon választható tárgyat

2020. jan. 26. 23:15
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek más a priorítása.


Ha elég magas szinten végzel egy sportot és komoly eredményeket akarsz elérni, akkor elképzelhető, hogy mindennél fontosabb.


Viszont ha csak 4 hónapja csinálod és hetente csak 1x, mert akkor nem így tetted volna fel a kérdést ... akkor nem hiszem, hogy olyan szinten komolyan csinálnád, hogy érdemes lenne a tanulmányaid rovására végezned.

2020. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális egyetemre jársz, akkor a kapható diploma számít annyit, hogy nem szórakoznék azzal, hogy egy friss hobbiért kockáztatom. Persze aztán te tudod, nekem egyetemistaként az egyetem azért mindig prioritás volt, de valakit abszolúte nem érdekelt és 8 évig csinált egy alapszakot.
2020. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Heti 2x van edzés.És igen,ha már komolyabb szinten lennék belőle,akkor hagynám,de maradjak a nullán?


Nem érdekel a karrier engem,minek venném olyan komolyan?Csak egy tölteléktárgy,szakmailag semmi pluszt nem ad hozzá

2020. jan. 26. 23:52
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egyetemre jársz? Nálunk eddig rangsoros volt, mától vagy holnaptól lesz rendes. Attól még lehetnek új tesi órák is, csak mindig figyelni kell a neptunon...
2020. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ez nem tesióra,hanem küzdősport.

nem focizni meg kosarazni akarok,hanem ezt.És nem tartozik a sulihoz.

2020. jan. 27. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!