Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy maradjak egészséges, ha...

Hogy maradjak egészséges, ha ritka fertőző társaság közé járok az egyetemre? Alig telt el pár nap és már köhög meg fújja az orrát ott mindenki

Figyelt kérdés
Nem a koronáról beszélek bár tuti van abból is közöttük, sima nátha, minden ősszel ez megy, agyonfertőzik egymást mindennel, már a félév legelején szétterjed valami nátha közöttük mindig. Nem tudom mit csinálhatnak, hogy mindenki meg van fázva. Órákra járni akarok, de így hogyan maradjak egészséges? Vagy nem biztos, hogy összefertőznek engem is?
2021. szept. 9. 04:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ne ülj közvetlen melléjük amúgy meg ettől csak erősödik az immunrendszered.
2021. szept. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
92%
De hát így jártad ki az ovit, az általánost, a középiskolát, ez lesz a munkahelyeden is... miért most kezdett zavarni?
2021. szept. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Szedjél sok vitamint, kézmosás, semmi extra. Aludj eleget és ne nyúlkálj a szádhoz.
2021. szept. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

500 fős előadótermekben szinte senkit nem hallottam vagy láttam köhögni.


Oltasd be magad.


Ilyen kérdésre mit lehet mondani? :D

2021. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
hordj maszkot, fertotlenits, egyel eleg vitamint, es ne ulj kozel a betegekhez
2021. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem mikor egyetemista voltam Pesten, egyedül a Béres csepp segített. Semmi mást nem szedtem csak ezt, és elkerült mindenféle megfázás.

Viszont hányás hasmenés néha volt, annak megelőzésére jó lenne valami probiotikum vagy sok savanyú káposzta, joghurt.

2021. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Ugye tudod, hogy az egészségesség pont azt jelenti, hogy a nehéz körülmények ellenére is ellenálló, szívós a szervezeted? Az az ember minden, csak nem egészséges, aki csak burokban tartva marad az.


Étkezz normálisan, szedj mellé vitaminokat, sportolj, ne legyél ilyen paranoiás, mert a lelki egészség is sokat nyom a latba stb.

2021. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

2, mert megírta az újság, hogy a köhögőktől rettegni kell XD addig fel se tűnt neki hogy néha meg vannak az emberek fázva, de aztán a hisztivész hipochondert csinált szegényből. van ilyen.

amúgy ha félsz a beteg emberektől, zárkózz be egy atombiztos föld alatti bunkerbe, és rendezkedj be ott életed hátralévő részére. mert sajnos az átmeneti időjárás ilyen volt és ilyen marad, folyton megfáznak meg megnáthásodnak benne az emberek. ez így volt oviban, iskolában, egyetemen, de a munkahelyeden is így lesz majd.

2021. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton járok, nagyon sok náthás ember van most, köhögnek, tüsszögnek, ez van, máskor is van ilyen szeptemberben.
2021. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Én most vagyok elsőéves,4.nap és egyre többen köhögnek:D (be vagyok oltva meg minden) Engem nem is ez a része zavar inkább,bár ha beteg leszek,nyilván belül rohadt mérges leszek,viszont az idegesítőbb,amikor nem lehet hallani minden részt az előadásból emiatt. Nem azt mondom fulladjon meg,de ma is már tanár rászólt az egyikre,hogy kimehet a levegőre,ha gondolja,mert a benti levegő lehet rossz,mert már annyira köhögött. (Nem ment ki)

Ugye járkálás is van mindenfele,de szerintem ez a gólyahét nagyon nem kellett volna,mert nálunk onnantól kezdődött,és ahol lakok,ott is van egy tüsszögő.

2021. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!