Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jelenléti oktatás ellenére...

Jelenléti oktatás ellenére miért lehet kihaltabb az egyetem ahova járok, mint még a járvány előtt?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, és ugyan most is vannak az egyetemen hallgatók meg sokan bejárnak órákra, de közel sincs akkora élet az egyetemen, mint amikor még idejöttem elsőben, 2018ban. Pedig elvileg jó sok elsős jött ebben a tanévben, de valahogy mégis alig látom őket. Jóval kevesebb hallgatót látok mászkálni az egyetemen és a környékén mint régen. Mi lehet az oka ennek? Kicsit pangás van folyamatosan.
2021. szept. 19. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Most néhány óra néhány szakon online van.

Én tavaly kezdtem és ahhoz képest, hogy csak mi jártunk be akkor, a mostani minden, csak nem pangás.

2021. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Szerinted?


Sokan tartanak a zárt helyen lévő nagyobb embertömegtől.

2021. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most náthás járvány van már szeptember eléje óta. Nagyon sok embert kiütött, sokan már 2 hete nyomják nálunk az ágyat, az egyetem kb 80%-a hiányzik mert beteg.
2021. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!