Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Barátkoznátok egy olyan...

Barátkoznátok egy olyan lánnyal, aki undorító dolgokat csinál?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki most került ide. Rendes, tök jól elbeszélgettem vele, de az utóbbi időben fura és undorító dolgokat csinál. Túrja az orrát és a fikát odaragasztja a radiátorhoz, a zsírban tocsogó haját kiengedi, pattanásait az osztályban nyomogatja.

Ma például a fogával lerágta a körmeit, és a lerágott köröm darabokat odatette a padra. És mivel a fizikában u alakban vannak téve az asztalok és pont ő ült velem szemben, így rám jött a hányinger.

Ezekért az egész osztály kiközösíti.


2021. szept. 21. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fújj, a fika odaragasztása az nekem már túl sok.
2021. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus neked egyébként akkor ezt el kellene mondanod neki. Aztán vagy hallgat rád, vagy te is le...d ezentul.
2021. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Jézusom hanyadik osztály ez? Nagyon ellene vagyok amúgy a kiközösítésnek meg a bullyingnak, de ez... ez egy kivétel...
2021. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem köszi, tudod, madarat tolláról, embert barátjától...
2021. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Legközelebb tedd ki te is a levágott körmeidet neki a padra, vagy találj ki valami egyéb meglepetést. Csak úgy, mint a klasszikus viccben:


[link]

2021. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem arrol van szo, hogy nem baratkoznek, hanem egy teremben sem maradnek vele. Es bar kenyszerbetegseg vagy barmilyen agyhugyko lehet oka, kozossegbe nem valo. Alzheimeresek szoktak otthonokban tizedennyire gusztustalan dolgokat csinalni, es ok tenyleg nem tehetnek rola.

Ilyesmiben ovodaban volt reszem de kirohantam a terembol.

2021. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki taszít, azzal nem kötelező barátkozni. Amúgy ez tényleg gusztustalan, nem is higiénikus.
2021. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
Mér ne? Jó fej csajnak tűnik, nekem szimpi ezek alapján
2021. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés
2021. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!