Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Anyukak / apukak! Mit gondolna...

Anyukak / apukak! Mit gondolnatok egy ilyen lanyrol? Mennyire orulnetek ha a lanyotok ilyen lannyal baratkozna?

Figyelt kérdés

Nos sziasztos!:D

15 eves lany vagyok szeptember ota jarok ebbe a suliba

Itt megismerkedtem sok mindenkivel de most konkretan egy lanyra szeretnek kiterni.

Eloszor nem volt szimpatikus nekem

Felvazolom hogy nagyjabol miket csinal : majdnem napi szinten balhezik

Ilyenkor sir csapkod utoget es sajat magat is bantja (ilyen balhei a suliban is vannak )

Maskor pedig csak ul es alig szolal meg egesz nap

Eleg rossz hire van itt a suliban es en is lattam mar total beallva az utcan

Ezek miatt nem volt szimpi nekem elsore de utana elkezdtdm vele beszelgetni

Es amikor ugymond jol van akkor tenyleg nagyon aranyos cuki kiscsaj

Es mostanra nagyon joba lettunk

Nagyon szerencsetlen szegeny (neveloothonban el meg bantalmaztak regebben.olyan dolgokat mondott magarol hogy a vegere elsirtam magam)

Birom is es sajnalom is szegenyt es segiteni szeretnek neki

Tok okos lenne alapbol de egyaltalan semmit se tanul ezert bukasra is all majdnem

En meg jo tanulo vagyok es ha szeretne tudnek neki segiteni es szerencsere nagyon jo korulmenyek kozott elek

Viszont az a baj hogy a szuleim nagyon szigoruak alig engednek el valahova,suli utan egybol jon ertem anyu

Es nem valoszinu hogy megengednek hogy joban legyek vele es segitsek neki

Sajnos volt mar ilyen eset amikor egy nem tul jo hiru es nem tul jo korulmenybe elo lannyal baratkoztam (altalanosba oszt.tarsam volt) es konkretan eltiltottak tole:(

Ugyhogy nagyon felek hogy mit szolnanak ra

Szerintetek hogy mondjam el ?

Ti mennyire orulnetek/szolnatok bele ha a lanyotok ilyen lannyal baratkozna? Tiltanatok tole ?

Bocsi ha kicsit hosszu lett :D

15,Klau


2016. febr. 14. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Neked ilyen megmentésmániád van? Belegondoltál már abba, hogy mennyire szar érzés lehet egy csóró, bukásra álló, idegbeteg kortársadnak az, hogy látja a te rendezett életedet? Ne játssz istent, nem a te dolgod megmenteni, kisegíteni, vagy átnevelni másokat. Te adj hálát a szüleidért és gondolj bele, hogy elsősorban nekik kell jót tenned, méghozzá azzal, hogy nem barátkozol ilyen lecsúszott bajkeverőkkel. Valószínűleg nem ő jönne fel a te szintedre, hanem téged rántana le maga mellé, a sárba. Ne játssz a tűzzel.
2016. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozni valszeg nem engednélek vele, ha a lányom volnál, de nagyra értékelem a segítő szándékodat, és ellenőrzött körülményekk között korrepetálhatod őt: értem ez alatt: suliban, és -ha úgy ítélném meg élőben- a saját házamba beengedném, de csak ha te is, én is otthon vagyunk, és csak segítő céllal: korrepetálhatnéd, és lelkizhetnétek.


De több nem. Nem engednélek lel vele sehova, mert sok, ilyen helyzetben levőről tapasztaltam, hogy kihasználja a segítőkész embereket, sajnos, tehát kockáztatni már túl sok volna, hogy ő hátha nem használ ki téged, aki ráadásul kiskorú vagy szintén.

2016. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is szegény lány nem tehet arról, amilyen. A körülmények tették ilyenné. Én meghívnám, ha a lányom lennél; hogy aludjon nálunk, hadd történjenek vele jó dolgok is. Nem tudom a szüleid hogy reagálnának rá, de szerintem jó ha egy gyerek sokféle emberrek találkozik, barátkozik, mert így gyűjt tapasztalatot. Csak ne kövesd az ő példáját, ne drogozz, vagy igyál csak mert ő is teszi.
2016. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

,?

Nagyon sajnállak téged kérdező,de itt akinek segítség kell az te magad vagy,már alapból ha le szerencsétlenezel valakit ,és beálítod drogosnak ,már látszik rajtad hogy itt csak álszent szerepet játszol,más szóval nem igazán kell itt megjátszanod a jószamarítánus szerepét mert nem áll jól neked szerintem nem ismered azt akiről te beszélsz ,csak hallasz róla dolgokat,de kérdem én ,mik a valósak a valóságban róla? ha?

Menj és segíts magadon először ,majd azt is tanuld meg,kedvesem hogy ha valakinek segíteni akar ( valóban egy ember ) azt szívből teszi ,lélekből amit te nem igazán ismersz ,és nem kiírnád a kérdést,hanem már cselekedtél volna,ami valószínűleg nem fog megvalósulni.

2016. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mester zsanett válasza:
az utolsó kommentelőnek nagyon igaza van,mert hogy ha már igazán sajnálnád nem irogatnál itt tanácsokat várva,hanem cselekedtél volna mert ha kiirod akkor az egyik ember azt mondja a másik meg amazt és ennek nincs vége,ugy hogy cselekedj ne add az álszentet ne kötelességből segits neki,hanem szivből.Mert az ember nem azért szokott segiteni másoknak,hogy jobbnak tüntesse fel saját magát
2016. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!