Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 1492 új fertőzött volt a...

1492 új fertőzött volt a hétvégén nem kéne lassan visszaállni online oktatásra?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 09:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%

Most már csak a beoltatlan vírustagadók vannak életveszélyben.

Őértük meg nem kár. Így is már túl sok a hülye.

2021. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
13%
Tavaly ilyenkor már kb. 2500-3000 volt naponta, mégis volt még 1 hónap hátra a jelenlétiből.
2021. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
12%
Majd miután lement a vadászati világkiállítás és lezárták az országot utána is verjétek magatok az oltásra
2021. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de muszáj kommentelnem, mert történelem szakos hallgatóként szúrta a szemem ez a szám...


De amúgy nem. Aki akarta beoltatta magát... Többi játsszon nyugodtan az életével!

2021. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
80%

Mivel se szombaton se vasárnap nem közölnek járványadatokat ezért a közel 1500 megbetegedést oszd el 3-mal. Így napi 500 új beteg van. Tavaly kb napi 5 ezer új betegnél rendelték el az általad hőn áhított digitális oktatást. A kórházak messze nincsenek tele. Aki beteg (és beoltott), az jó eséllyel otthon meggyógyul.

A kormányzati akarat sem mutat a digitális oktatás felé.

2021. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
68%

Nem kötelező egyetemre járni szerintem. Senki nem mondja, hogy menj. Nyugodtan iratkozz ki és nem kell rinyálni a jelenléti oktatás miatt.

Azt hittem valami kisiskolás írta ki a kérdést.

2021. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
34%

Való igaz 26-os!Előtte is mindig jelenléti volt nem értem most mi a hisztike oka.Régen nem volt gond hogy be kell menni de most már ezen megy a huza-vona XD

Iratkozz ki ha nem tetszik a rendszer

Igen tudjuk nagyon sokat kell utazni az egyetemig és ez gáz

Előtte ez senkit sem érdekelt de most már olyan idők járnak az elkényelmesedés miatt hogy nagyon megterhelő bemenni

A great reset kitalálóinak csak gratulálni tudok mert már elkezdősött a személytelen életre való igény kialakulása és sokan akarnak otthonról tanulni és kb mindent csinálni ahelyett hogy normálisan élnének

Kezd elfelejtődni milyen ÉLNI

Nekem qrva szar volt mikor nyelvtanfolyamot végeztem és nem ülhettem be rendesen órára mint régen hanem a gép előtt kellett gubbasztanom és a programmal vergődnöm mert vagy a kamera szrakodott vagy amit a tanár beillesztett mindenki számára az eltűnt vagy ez vagy az de volt macera

Akinek ez megfelel annak elmentek otthonról

Ne gyere a vírussal mert már lejárt lemez

Az kapja el aki fogékony rá és ha el is kapod fiatalon 98% a valószínűsége vagy még több is hogy átvészeled és ennyi

Amúgyis nyilván oltva vagy akkor mi a probléma?Az oltás megment mindentől

úgyis és a maszkolás is

2021. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
63%

#27: Mintha csak én írtam volna ezt a kommentet. :O Tavaly szeptembertől most augusztusig én is nyelvtanfolyamra jártam munka után. Több hónapig online volt, mert nem engedték a jelenléti csoportos órát. Ugyanez a tapasztalatom mint neked. Alig haladtunk. Lefagyott a program, elment a net. Nem volt hang. A fele csoport nem kapcsolt kamerát, nem csinált házit. Szenvedés... Így normálisan tanulni nem lehet. Nem tudom kik vágynak erre.

Egyetemen megbolondultam volna, ha így kell végigcsinálni. Nulla társaság, gagyi órák.

(26-os voltam)

2021. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
86%

Ez így van 28-as ha tetszik ha nem sokaknak!NEM lehet hatékonyan tanulni semmit sem a tanár jelenléte és segítsége nélkül legyen az bármilyen iskola.

Főleg a kisiskolásoknak a rossz mert ők az alapokat tanulják amire építik a későbbi tudásukat amivel az érettségiig vagy akár diplomáig jutnak el.

Ez így nonszensz hogy be van mindenki zárkózva a szobába mintha világvége volna holott nincs.

Elkéne már engedni ezt az egész butaságot mert értelme semmi.

2021. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
84%

#29: Bizony. Egyetértek.

Láttam mennyire szenvedtek a főnököm gyerekei is. Ráadásul rendszeresen behozta őket az irodába és ott ment az online tanulás. Sokszor én csinàltam meg nekik a német házijukat vagy a dolgozatukat. Nem tanultak kb semmit. És így ment el nekik 2 év.

Sokszor behozhatatlan ami annyi idő alatt kimaradt.

De hiába írod ezeket itt. Látod a pirosat nyomkodják a kommentjeinkre. Pedig semmi rosszat nem irtunk. Figyelj,valakinek az életcél, hogy a szobában döglődjön.

2021. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!