Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 1492 új fertőzött volt a...

1492 új fertőzött volt a hétvégén nem kéne lassan visszaállni online oktatásra?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 09:06
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
77%

Így van!Józan ész hová mégy?

Csak költői kérdés volt😊

Nem is fogják így érteni a tananyagot még véletlenül sem.Sokszor még úgyis nehéz ha ott figyelnek órán nemha ülnek a gép előtt és ennyi.

Ez nem tanulás hanem csak egy látszat intézkedés mint a többi is úgy általában.Az a legjobb erre épül a szakközépiskolai tudás egy része is,a szakközépre pedig az egyetem.Nem irigylem a középsulisokat sem akik szeretnének egyetemre menni.De hiába mondod te vagy én vagy bárki más

Mi vagyunk a hlyék

Ők meg helikopterek🤦‍♀️

2021. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
40%
De, kéne!
2021. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
48%
Én örülnék, amikor online suli volt akkor fel lehetett férni a vonatra reggelente. :D
2021. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
39%
Legyen onlájm!
2021. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
64%
Volt középiskolámban, a tanárok több mint fele nem is tanított, vagy nem adta le normálisan az anyagot. Volt olyan aki 20 perc alatt elhadarta az anyagot, többit meg tanuljátok meg. Hiába mondta több diák nem érti, nem érdekelte a tanárt. Szerintem max egyetemeken lesz online oktatás, nekem több szaktársam mondta, ha online lesz csak ezért le szavaz a fideszre.
2021. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
66%

#35

Értem a problémát, de őszintén szólva szerintem itt a pedagógussal van a gond, nem az online oktatással. Valószínűleg szimplán tojnak bele, hogy mi lesz a tanulókkal.

2021. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
66%
Ez hülyeség. Tanár magyaráz, ha kéritek, ha nem.
2021. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
54%

Nem a fertőzöttek száma miatt zárnak be az iskolák, hanem a kórházi helyhiány miatt. Márpedig most többen vannak kórházban kovid miatt mint tavaly. Igen van oltás, de az oltottak is elkaphatják, sőt súlyosan le is betegedhetnek, meg is halhatnak. Egy barátom kórházban dolgozik, mondta hogy akik lélegeztetőgépen vannak a fele be van oltva, és azok is meghalnak akik oltottak. Csak ezeket az adataokat ha nyílvánosságra hoznák senki nem oltatná be magát. Az oltás nem 100% védelem, nem is értem miért hisznek mindent el az emberek. A megoldás ha lassítjuk a terjedését, amit csak korlátozásokkal és bezárásokkal lehet.


Adja isten hogy legyen online oktatás végre.

2021. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
16%
Novemberre mondják, hogy kitör megint.
2021. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
#39: Egész nyáron az ment gyakorin, hogy szeptemberben csak két hetet kell járni, majd az, hogy októbertől lesz zárás. Most a november a tuti biztos? Bírom az itteni nagy megmondó embereket :D
2021. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!