Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik végeztek, hogyan gondolto...

Akik végeztek, hogyan gondoltok a középsulis évekre? Hiányzik, vagy örültök hogy végre kiszabadultatok onnan?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Tök mindegy az élet akkor is volt és megy is tovább
2021. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem hiányzik. Durva, de az a csaj is, akivel ötödikes korunk óta utáltuk egymást. Lényegesen egyszerűbb volt az élet.
2021. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy végre és nincs kötöttség. Azt csinálok amit akarok.
2021. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkoriban elég sokszor nem éreztem jól magam (mert piszkáltak is pár évig, meg a napi 8 óra 10-11-ben túl sok volt), de így utólag egészen jól eltelt. Csak azt sajnálom, hogy milyen kevés valóban hasznos és érdekes dolgot tanultam. Nem a tanulással van bajom így visszamenőleg sem, hanem a tartalommal. Pl. kevesebb matek, másik idegen nyelv (de a suliban nem volt másik), több történelem, több földrajz, semmi verselemzés, ilyenek. Erős gimibe jártam és kitűnőre érettségiztem, mégis úgy érzem, elég nagy lyukak vannak a tudásomban.
2021. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy vége, mert 8 osztályos gimibe jártam és eléggé lekorlátozott, hogy ugyanabban a közegben ilyen hosszú ideig voltam. Nagyon sokat fejlődtem az élet minden területén mióta befejeztem.


Viszont hiányzik is, a haverokkal azóta nagyon keveset tudtunk találkozni. Utólag visszagondolva nem használtam ki eléggé a középsulis évek lehetőségeit, sokmindent máshogy csinálnék.

2021. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettem a gimnáziumot, nem igazán találtam a helyem, meg 14-18 évesen én nagyon fojtogatónak éreztem a kb általános iskolai szinttel egyező "mindent megmondunk hogy és mikor csinálj" jelelgű kötöttségeket. És nem azzal van a baj, hogy én lennék antiszoc vagy alkalmazkodni képtelen, egyetemet kifejezetten szerettem meg jól éreztem magam, illetve a mostani munkahelyemet is szeretem összességében.
2021. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bennem vegyes érzelmek vannak.

Egyrészt örülök, hogy vége, mert volt ott 2 ember, akik nagyon mérgezték az osztályközösséget.

Másrészt pedig hiányzik. Sokkal, de sokkal egyszerűbb volt akkor az élet, a problémák is lényegesen kisebbek voltak, és kevesebb is volt belőlük. És akkor azt éreztem, hogy tartozok valahova, míg most, egyetemen kicsit még (másodéves vagyok) elveszettnek érzem magam. Egy-két dolgot máshogy is csinálnék gimiben, például aktívabb társasági életet élnék, feltornáznám a németet is B2-re, szóval ilyenek.

2021. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan gondolok? Sehogy, mert nagyon utáltam!
2021. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utáltam, életem legfosabb 4 éve volt:((((((((((((

Ehhez képest a főiskola (munka mellett) is Hawaii volt, pedig ott is megvolt a követelmény rendesen.

2021. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon... Elképesztően fáj, hogy nem használtam ki jobban. Életem szinte egyetlen célja, hogy legyen egy kevés carpe diem
2021. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!