Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki odamenni és megölelni?😅

Ciki odamenni és megölelni?😅

Figyelt kérdés

Egyik új osztálytársammal ma beszéltem írásban egy keveset, igazából alig ismerem és furi lenne holnap suliba odamenni hozzá és köszönni neki meg megölelni?😅Szimpatikus lány csak nemtudom hogy fogadná..

Én is lány vagyok



2021. okt. 21. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
ha ezt tennéd szívesen és ha tudod is ezt természetesen akkor tedd meg. és majd utána megtudod hogy fogadja. nem kell előre tudni, hogy jó vége lesz ahhoz, hogy azt tegyük amit jónak tartunk. hajrá!
2021. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megijedne. Bár, mivel te is csaj vagy még jól is elsűlhet. Én tuti nem merném az öleléssel kezdeni, de én beszari vagyok. Ja, és pasi
2021. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, furcsa lenne. Az emberek nem szoktak ismeretleneket ölelgetni. Miért nem elég, ha köszönsz neki? Ölelni akkor szokták egymást az emberek, ha már kialakult közöttük valamilyen kapcsolat.
2021. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 azért kellene mert ezt szeretné tenni, ezt tartja klassznak :) n. ez a fontosabb és szebb, ha ezt teszi az ember, mint amit "az emberek szoktak tenni"?
2021. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!