Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha ti látnátok az utcán...

Ha ti látnátok az utcán embereket egy táblával, amire az van írva hogy ingyen ölelés, ti odamennétek és megölelnétek őket?

Figyelt kérdés
Néhány éve Budapesten szerveztek egy ilyet,hogy aki szeretett volna,kaphatott egy ingyen ölelést.
2018. aug. 3. 19:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én nem, nem szeretek random embereket ölelgetni, de sok helyen láttam már ilyet és mindig volt, aki odament.
2018. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Nekem jó csajok kellenének, "ingyen szex" táblával.:D

2018. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azért egy ingyen ölelés is jobb a semminél:)
2018. aug. 3. 19:59
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2018. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Pfujj, dehogy.
2018. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Ez szerintem igazán senkit sem segít. Ha valamilyen jótékonysági dolgot, akarsz akkor inkább adj ételt a hajléktalanoknak.


Egyik volt osztálytársammal egyik napon elmentünk a Metró bevásárlóközpontba, majd minden hozzávalóból a legolcsóbbat vettük meg. Már nem emlékszem pontosan mennyire jött ki, de pár ezer forintból csináltunk kb 30 db szendvicset.


Persze azért a legolcsóbbat vettük mindenből, hogy eleget tudjunk csinálni és jobb szerintem egy rossz minőségű mégis valamennyire finom és biztosan nem káros ételt adni egy hajléktalannak mint ha semmit nem enne.


Majd Budapesten az utcán szétosztottuk. Igaz ez valószínűleg nem legális, de ezzel ténylegesen segítettünk valmilyen szinten pár emberen.


Ha csak nem a youtubera akar valaki valamilyen önmagát fényező videót csinálni, amiért igazán semmit sem csinálna inkább olyat érdemes kitalálni, ami ténylegesen segít az embereken.


21/F

2018. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
6-os, csak úgy érdeklődésképp: az osztálytársad lány, vagy fiú?
2018. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
nem mennek oda, mert nem igazan szeretem , ha olelgetnek, kiveve ha a ferjemrol van szo. baratnokkel sem szerettem soha ezt a puszi puszi oleles cuccot.
2018. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert nagy a szeretethiányom! Jól esne! Feldobná a napom!

Hihetetlen,hogy egy ilyen apróság is mekkora örömet adna,de igy van.

f24

2018. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
7# Fiú, de ez mért számít?
2018. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!