Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék jobban érvényesü...

Hogyan tudnék jobban érvényesülni?

Figyelt kérdés

Biztosan ismeritek a helyzetet, amikor egy új osztályban megjelenik az önmagát önkéntesen “kisfőnökké” kinevező személy. Velem is ez a helyzet, most mentem gimnáziumba, alapvetően nagyon király az osztályom, viszont megvannak a kisfőnökök, akiknek a véleménye vétóhatalmú, úgy történnek a programok, ahogy ők mondják...

Igazából jófejek ők is, de elég zavaró a már többünk számára a közügyeket illető diktatúra kialakulása. Én egy elég szociális, szervező hajlamokkal rendelkező, kreatív ember vagyok, viszont nem tudok érvényesülni, ha mondani próbálok valamit (mondjuk a kisfőnökök ötletének jobb kivitelezése) ki leszek oktatva...

Szeretném, ha azért elfogadnák az ötleteimet és lenne értéke számukra a mondandómnak.

És itt nem arról van szó, hogy megfelelési kényszerem van, hanem szeretnék én is részt venni a közügyek megvitatásában (de persze nem erőszakosan, mert azt én is utálom) és, hogy ne próbáljanak meg kioktatni, mivel én értem, hogy mi a helyzet, csak a kisfőnökök meg nem vesznek komolyan....

Mit tudnék tenni?


2021. okt. 22. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ötleteknél csak úgy tudsz érvényesülni, ha felhivod a figyelmet a másik fél ötletének logikai buktatójára, k*baszott jól érvelsz a sajátot mellett.

Csak úgy fognak komolyan venni, ha érdemben vitatkozol velük.

2021. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm. <3
2021. okt. 22. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebook világát éljük. Gondolom mindenki ismerősöd a kisfőnökök is. Ha te is ötletelt és leugatnak,kb olyan mint 10 ugató de ártalmatlan kiskutya. Viszont ha más téren (hobbijaid,volt iskolatársakkal....valami kimagaslót alkotol megmutatod hogy több vagy mint ők ezt prezentálod fb/insta ...profilodon mögéd is be fognak állni emberek.
2021. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!