Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vakarjam le ezt a gyereket?

Hogy vakarjam le ezt a gyereket?

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy hatodikos fiú, aki szabályosan zaklat. Szünetben odajön hozzám és ilyeneket mond, hogy "Imádjál, baby! A testem egy vadállat!" meg hogy "Gyere be velem a budiba és keféljünk!", de vagy 12-13 lehet a gyerek.


Hogyan kéne leállítanom? 16/L.



2021. okt. 25. 11:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz az anyjának.

Kegyetlen kis srác lehet xDDD

2021. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Felveszed telefonnal, aztán nyakon fogod a gyereket, és berángatod az igazgatói irodába, és a felvételekkel hivatalosan panaszt teszel ellene.
2021. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
71%

Tégy eleget a kérésének 😏😏

Viccet félretéve, mondd azt, hogy álljon le, ha ez nem gátolja meg, szólj az igazgatónak

2021. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Azt mondod neki: "Ha még egyszer hozzám szólsz, vagy csak meglátlak, panaszt teszek az igazgatónál, téged meg javítóintézetbe dobnak szexuális zaklatásért."
2021. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit érnék azzal, ha jelezném a dolgot tanárnak/igazgatónak, mert amúgy egy kis túlmozgásos, ordibálós-rohangálos hülyegyerek (talán félig-meddig retardált is). Ráadásul az egyik osztálytársa mondta nekem, hogy már volt többször az igazgatóiban, mert nem egyszer tapizta és smárolta az egyik osztálytárslányát, aki ugye ennek szintén nem örült. Nálam mondjuk még "csak" szóban próbálkozott, de vagy egy fejjel magasabb is vagyok nála..
2021. okt. 25. 11:41
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Eddig mért nem tettél ez ellen semmit? Azért csinálja, mert tűröd, valami durvát kellett volna tenned vele rögtön az elején. És felvenni, felvenni telefonnal, amiket mond! A telefonról meg átvenni nagygépre, mert valszeg el akarja venni majd a telódat a bizonyítékkal és összetörni.
2021. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor erősen rugdosd meg.
2021. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóból nem ért, meg kell verni.
2021. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha megverem, akkor meg még a végén engem vesznek elő.
2021. okt. 25. 11:46
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy amit tesz, az szexuális zaklatás, így vagy abbahagyja, vagy jelzed az igazgatónak, és ha még mindig nem hagyja abba, feljelented. Aztán majd onnan már az anyjáék lerendezik a gyámüggyel a dolgot.
2021. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!