Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kerül? Mi baja lehet?

Miért kerül? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

van egy lány osztálytársam, aki az utóbbi időben látványosan kerül. Az osztály két csoportra van szedve, és sajnos másik csoportban vagyok, de osztálykiránduláson, közös órán feltűnően kerül a legutóbbi 3 napos kirándulás óta. Amikor elindultunk, akkor még tök kedvesen beszélgetett velem, viccelődtünk, aztán a 2 órás buszút után elkezdett kerülni. A buszon a tanárok két különböző játékot indítottak, és mindketten másikra mentünk, szóval nem is beszéltünk, de amint leszálltunk, az egész csoport másik felére ment, került, mintha valami elmebeteg lennék, de ami a legrosszabb az egészben, hogy így 2-3 percenként éreztem, hogy néznek, körbe néztem, és annyit láttam, hogy bámul rám, viszont amint ránéztem, rögtön elkapta a tekintetét. Étkezéseknél is ez volt, és azóta többször látom így tesi órán meg ilyenkor, hogy engem bámul, és csak akkor szól hozzám, ha nagyon muszáj, meg volt egy csapat feladat, amikor már mindenki rég készen volt (csak pontoztak) és az ő csapatában volt egy haverom, és odamentem valamit a haveromtól megkérdezni, mire a lány bámult pár másodpercig, aztán mintha egy kicsit elpirult volna, és mosolyogva elkezdte a földet nézni. Azóta egyre látványosabban csinálja (mindenkit megölel, kivéve engem stb..)

Előtte tök jóban voltunk, de így most nem tudom, hogy mi a baja, mert nem tudom, hogy valamivel megbántottam volna.

Kérlek, olyanokat ne írjatok, hogy kérdezzem meg, mert az nagyon nem segít.



2021. okt. 26. 22:18
 1/2 anonim válasza:
46%
Szerelmes beléd! Csak fél elmondani mert azt hiszi akkor nem álsz szóba vele. Vagy csak kamaszodik, de inkább az első
2021. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A rossz hírem az, hogy ha nem mész oda hozzá, sosem tudhatod meg a teljes igazságot. Ha valakit küldesz, ő lehet nem az igazat mondja majd. Tehát sak az az egy lehetőség van, hogy odaállsz elé és megkérdezed. Ha rendes lány, értékelni fogja. Ha nem, valószínűleg nem mondja el.
2021. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!