Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a cigo lány...

Mit csináljak ha a cigo lány be akarja magát falni a tanárnak?

Figyelt kérdés

Szvl van egy cigo osztály tArsam aki nemrégen jött ebbe a suliba ahová én járok, és van egy kedvenc tanárom akit imádok és a cigo lány be akarja falni neki magát hogy őt szeresse a tanár és engem meg utaljon . És a lány tudja hogy imádom a tanárt azért akarja hogy meg kedvelje a tanár a cigo lányt, de én nagyon féltem (tudom hogy tanár na de azért csak szeretem) ének tanárrol lenne szó.

Elsőnek már sikerült kicsikét be nyalizni magát de remélem nem fogja.

És azért akarja azt csinálni hogy neki mindent elhigyenek és nkm senki ne higgyen.

Ilyenkor mit csináljak?


2021. okt. 27. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem te is cigónak tűnsz a helyesírásod alapján.
2021. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

"Ilyenkor mit csináljak?"

mondjuk foglalkozz a saját dolgoddal, hacsak nem hamisan vádol valamivel.

a tanárok meg rutinosan fel tudják mérni, kik a nyalógépek, átlátnak rajtuk.

2021. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Ha biztos vagy benne hogy ilyen célok vezérlik, és hogy tényleg ezek a szándékai, akkor baszd pofán, aztán ha fel akarna kelni, rúgdosd meg, ha még mindig van ereje akkor rángasd fel a földről és baszd neki a falnak, ha pedig beszólogatna vagy vissza akarna ütni, akkor


1) akadályozd meg hogy megusson

2) amíg a földön van addig te is vágd földhöz magad és kezdj el visitozni hogy segítség az xy megver.


Kb ezt tudnám tanácsolni. Vagy ha nem akarod megverni akkor egyszerűen csak csináld ugyanazt mint ő, vagy terjessz róla szemét pletykákat.



VAAAAGY, ha az egeszet csak bekepzeled akkor menj és olvass yaoit, az megnyugtat.

2021. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
3as vagyok, azt hozzátenném hogy szerintem tulreagalod xddd mindig lesznek nyali gépek. És???? Szard le, amíg rólad nm állítanak hamis dolgokat vagy vmi addig tök mind1.
2021. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Hűű, azért az értelmi szint nálad a béka segge alatt van kérdező! Nyalizógépek mindig is akadtak, aztán vagy elérik a céljukat, vagy nem. Tanártól függ.

3.! Remélem, csak trollkodsz. Nagyon-nagyon remélem.

2021. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze xdd Nyilván senkit nem kell azért megverni mert nyalizik, az az ő baja xd
2021. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
-3as voltam-
2021. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Max helyet cserél két more.
2021. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rágd le.
2021. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szomorú helyzet, bár nem tudom hogy a lány származását miért kellett ennyiszer hangsúlyozni. És nehogy azt hidd hogy egy tanárnak szigorúan csak 1 kedvence lehet.
2021. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!