Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinálják? Nem merek...

Mit csinálják? Nem merek iskolába menni

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget, tegnap biosz órán dolgozatot írtunk és a tanár elültetett minket. Egyik lány osztálytársam aki nagyon idegesítő, azt hiszi minden körülötte forog és mindenki szereti őt az osztályunkba. Szóval puskázott én meg szóltam a tanárnak de egyből megbántam és ellógtam az utolsó órát(ez utolsó előtti órán volt) Az órán nem szólt rám emiatt egy osztálytársam sem, mert elég szigorú a tanárunk de láttam, hogy a lány hogy nézett rám. Teljesen magam alatt vagyok, ma nem voltam iskolába és holnap sem megyek. Eddig csak egy szürke kisegér voltam, eddig nem piszkáltak de mostantól biztos fognak ezt nem mosom le magamról. Mit csináljak? Már nagyon megbántam

2019. nov. 14. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem azért, de ha ott nagy volt a szád a tanár védelme alatt, akkor legyen nagy anélkül is.

Elhiszem, hogy egy hp a csaj, de ez az árulkodás irtó szánalmas volt, semmi közöd hozzá, mit csinál. Úgyis ő marad buta, ha mindent kipuskáz, és egy percet nem tanul, nem te. Megoldás meg csak az, hogy szépen bemész a suliba, úgyse bujkálhatsz örökké, az esetleges megjegyzéseket meg elengeded a füled mellett.

2019. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Ja mi közöd hozzá? Most már vállalld fel amit csináltál.
2019. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából nincs olyan komoly bajom a lánnyal, mert nem piszkált engem és másokat és. Csak nagy a szája és mindenki szereti őt, én meg gyakorlatilag mint írtam egy senki vagyok az osztályban. Olyan rossz nézni, hogy őt mindenki szereti. Már belátom, hogy gerinctelenséget csináltam, csak azt nem tudom, hogy mi tévő legyek?
2019. nov. 14. 18:56
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a csaj nem is bánt senkit, te csak nem tudod elviselni, hogy népszerűbb nálad. Szép alak vagy, mondhatom. Holnap felemeled a segged, bemész az iskolába és szépen bocsánatot kérsz tőle, elmondod, hogy gerinctelen voltál. Ilyenkor is legyen nagy a szád.
2019. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is menj be, és kérj bocsánatot. Megvan rólad a véleményem nekem is, ha tényleg ez a helyzet, de ezt most nem fejtegetem, nem segít. A lényeg, hogy ismerd be, hogy gáz dolgot csináltál, sajnálod, és ez többet nem fog előfordulni.
2019. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Választhatsz; bújdosol és rettegsz vagy emelt fővel jársz.

Hibázni emberi dolog. Butaságot csináltál, megbántad. Hát bemész HOLNAP (ilyen csacsiság miatt nem lógsz!!!), odaballagsz a lányhoz, elnézést kérsz.


Valószínűleg be fognak Neked szólni. Abban a tudatban elviseled, hogy majd csak kiadják a dühüket, elunják a piszkálódást vagy valaki csinál valamit, ami elvonja a figyelmüket rólad és akkor véget ér az egész. Lehet egy nap, egy hét, pár hónap.


Te pedig ezt a hibát nem véted többször. Esetleg máskor ugyanúgy csinálsz valamit, amit nem kéne - mert a hibákból tanulunk. :)


Fel a fejjel!

2019. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

BÁRMIT csinálhatsz, bocsánatot kérsz, mindenkinek viszel sütit, ezentúl garantáltan kiközösített leszel, csúszhatsz-mászhatsz, mert a spicliket minden közösség kiveti magából.

Ez csak egy valamire lehet jó, hogy talán a felnőtt életedben nem leszel besúgó, ... bár ki tudja?

Mindig van az a pénz...

2019. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%

"ezentúl garantáltan kiközösített leszel"


Nem egészen. Én pl egyszer gimiben órán lattam, hogy a tanár elfelejtette, hogy volt lecke, én pedig szóltam neki, sajnos más gyerekek kárára. Mondjuk nmeszembe se jutott, hogy másnak ártok ezzel, akkor nem tettem volna.


Pár hétig beszólogatrak érte, aztán el is felejtették.


Egy násik lány miatt majdnem mindenki egyest kapott. Pár hónapig ki volt közösítve, aztán elfelejtették.


Ezek a dolgok nem tartanak az érettségiig.

2019. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy miért akkora probléma, hogy úgymond beköpte a csajt puskázás miatt? Nyilván nem az ő dolga, de azt se felejtsétek el, hogy a lány volt az, aki csalt. Gondolom kapott egy egyest, amit meg is érdemelt, ennyi. Az osztálytársaid nagyon gyerekesek, ha ezen pattognak neked.
2019. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Látom ezen az oldalon szokás mindent túlreagálni. Nem volt szép tőled, hogy beköpted, de néhányan úgy neked estek itt, mintha embert öltél volna, amit nem nagyon értek. :D Gondolom rajtad vezetik le a napi feszültséget, na mindegy. Szerintem próbáld meg valahogy ész érvekkel megvédeni magadat, ha emiatt csesztetni fognak az osztálytársaid, aztán majd lesz valami. Gondolj arra, hogy nem leszel velük életed végéig összezárva, szóval ki lehet bírni ezt is, nyugi.
2019. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!