Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azért "bánt" az osztálytársam,...

Azért "bánt" az osztálytársam, hogy saját magát kompenzálja?

Figyelt kérdés

Nos, leszögezem, mindketten 17 éves srácok vagyunk, jövőre végzünk gimiben.



Ezzel a sráccal elég érdekes a kapcsolatom. Sokszor megpróbál megalázni, elkussoltatni, de valamikor meg legjobb barátjaként tekint rám. Rólam tudniillik, hogy én úgy viselkedek másokkal, ahogy ő velem, de nem vagyok teljesen manipulálható, mert a véleményem megvan mindenkiről. Én elvagyok a saját szűk baráti társaságomban(4 emberből áll, elvileg akiről még írok az is benne lenne, de erről kitérnék), többi gyerekkel jól kijövök, de mondjuk aki nem szimpatikus azzal nem beszélek. Nem bántok senkit sem a külseje miatt, amúgy alapjában sem, de volt példa, hogy megszóltak akkor én hatásosan megvédem magam.


Természetesen nagyon pozitív tulajdonságokkal ruháztam fel magam, nekem is vannak hibáim, nem nagyon nyítók másokhoz, hamar dühbe tudok esni, könnyen manipulálható vagyok.


Aki belém szokott állni, ez a srác inkább butuska. Könnyen átvehető, nehezen érti meg a dolgokat, nehezen tudja a következtéseket levonni, nem gondolkozik sokszor a cselekedetei előtt. Ez az ember szerényebb típus, kivéve mással szemben. A tekintélyes személyekkel az osztályból próbál a közelükbe lenni, beszélgetni velük, de azt látom, hogy ők dumálnak, ő ül mellettük, de ő nem képzi részét a társaságnak. Szokott nekik kaját is vinni, jó inkább fogalmazok tisztán - lehúzzák. Ez a srác elég szorgalmas, és kitartó, és nyitott.


Nos mi is a probléma?

Nos, vegyünk egy iskolai napot, hiszen mindennap így tellik. Reggel bejövök, akkor beszélgetek néha vele, aztán eljön kb a 3. óra elkezd engem cukkolni (ledagadtoz - szerintem a 180cm-mel és a 60kgmal nem vagyok dagadt, tény hogy tavaly úgy mentem iskolába hogy rajtam 10kg felesleg de már lefogytam vagy január óta, bár mikor elhiztam imádott dagadtozni, kifejeztem neki hogy ez rosszul esik de aztán csak azért is. Amúgy vicces tény, hogy tömeget akar növelni, de nem tud hízni.

Többször megmarkolja a fenekem vagy megfogja a kezem vagy összetöcsköli a padom. Ez no comment.

Nap végére meg már mikor beszélek olyanokat mond hogy ugorjak le a hegyről, haljak meg, vagy azt mondja hogy kussoljak már el azt csak a barátommal beszélek.

Ha vissza szólók elkezd rugdosni full erőből, és meglesz sértődve.



A kérdésem miért áll így?

Írt nekem tegnap hogy vegyem fel a telefont, felvettem és sírva mondta nekem(!), hogy felvagdosta magát, és ez többször van és nem tud ilyen magányosan élni. Azt is mondta, hogy megakarja ölni magát, de úgy sírt, majdnem örjöngött, én meg hát bevoltam csokizva. Ez nem kamu, már tavaly is láttam a kezén a vágásnyomokat, szóvá tettem, és bevallotta hogy igen az, az. Nem tudtam akkor hova tenni.



Azért kérdezek ide, mert 9. óta rosszba vagyok vele, és a hívása után már ennyire se tudom komolyan venni, sőt sajnálom szerencsétlent, és a helyembe mit tennétek, avagy mit gondoltok?



2021. okt. 27. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meleg és bejössz neki.
2021. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerint

A)Meleg

B)csak boszantani akar,és utána meg játsza az "új született bárányt"

Szerintem szólj egy pszihologusnak (nem tudom helyesen leírni,de mind1 XD),és mond el mit történt.

Máskor megimt kezdi az műsorát,meg rugdos,keverj le neki egy akkora pofont,és magyarázd meg neki hogy "normális vagy?Ember,mi bajod van?!!"

2021. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!