Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiu osztalytarsam aki...

Van egy fiu osztalytarsam aki beszed kozben mindig nayon kozel jon hozzam de kb 30 centi van koztunk es ez engem nagyon zavar mintha behatolna a saját szférámba, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Iskolát váltottam es nemrég lettunk osztaly tarsak es jofej meg haberok vagyunk vizsont kicsit mintha meleg hajlamú lenne bár lehet csak azért csinálja mert viccesnek tűnik .. Egyik nap felugrott a hatamra es elkezdtem vele futni es o meg racsapott a feneke,re de latszott h jatek volt de kellemetlenul erintett ..

Es ez a kozel allas is tenyleg nagyon duhito tibbszor mondtam már h ne álljon ilyen kozel meg kicsit hatrebb tolom a kezemmel es már nem tudom mit tudnék csinalni .. Osszeveszni nem akarok vele nem kell ellenseg viszont nagyon zavaro

Koszonom a valaszokat elore is


2013. nov. 14. 23:07
 1/8 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki hogy hogyan képzeled el a kapcsolatotokat :)
2013. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Takarodjon a személyes szférámböl ?? :D
2013. nov. 14. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

,,Ne haragudj de nem szeretem, ha valaki ilyen közel áll hozzám miközben beszélgetek. Nem állnál egy kicsit távolabb?"


Ha értelmes a gyerek akkor felfogja, ha nem, akkor mutasd meg mire gondoltál, ha túl közel van, látványosan állj hátrébb egy lépéssel.

2013. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

én ezt szoktam az ilyenekkel-nah,ne bu-zulj!-és hátrébb tolom.

vagy-hallod,úgy belém vagy mászva,hogy a s-eggemben érzem a véreres f-aszod.menjél már arrébb!

ami volt most nemrég-beszél beszél,én meg eltakartam közben a szám meg az orrom.

kérdezte miért-azért mert fröcsög a nyálad.


és nem kell félned.

az ilyen tapintatlanok nagyon ritkán sértődnek be az ilyen dumákra.

de ha meg is bántod vele,akkor vigasztald meg-jaj ne legyél már egy sértődős,kis bu-zi.Meg kell értened,hogy nem szeretem ha férfiak belém vannak bu-zulva,ne mássz!nőben is utálom az ilyet,férfiban meg rühellem.

ebben benne van minden,ha esetleg se-ggbekukiban reménykedne arról is le fog mondani.

2013. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Tisztázzunk már valamit! Kérdező fiú vagy lány? Mert nem mindegy!
2013. nov. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a kettő fiú. Nekem úgy jött le.

Ha ennyire zavar távolodj tőle te de ne látványosan csak piciket. Az csak nem tűnik fel neki.

2013. nov. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fiu vagyok !!

Probaltam mar kerni tobbszor de szerintem ontudatlanul csinalja ...

Viszont ez a hatrebb allok egy lepessel ez bejott koszonom a tippet renelem eszre veszi mar magat es abba hagyja koszi a valaszokat

2013. nov. 15. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
szép is a férfibarátság van is róla egy film 2 cowboj a főszereplő
2013. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!