Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szoktatok az osztályban...

Szoktatok az osztályban szkanderezni?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy lenyomott egy lány egy fiút? Nálunk ez nem divat, pedig van egy-két erős lány az osztályban

2021. nov. 1. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem szinte mindenki lenyom, mert nem érek hozzá, de volt egy kan akit lenyomtam, na azt a lányok is. Szerencsére a lányok nem nyomtak még le.
2021. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve ballagtam, és nálunk még egész nagy divat volt. Néha lányok és fiúk vegyesen, bár inkább a fiúk szokása volt. Egy lány volt, aki azért egész sokszor lenyomott pár fiút.
2021. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem sűrűn szoktunk, de néha előfordult. Olyan is volt, hogy vegyesen fiúk és lányok, bár ez ritkább volt. Nem volt divat nálunk sem, csak ha néha előjött valahogyan.
2021. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Nálam azt csinálták (lány vagyok) hogy direkt "veszítettek". Utána persze a visszavágónál pikpak lenyomtak :D
2021. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nyomtak le az osztályban normális meccsen
2023. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az erős, hogy szoktunk, de volt rá példa.
ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!