Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is furcsa, ha egy...

Szerintetek is furcsa, ha egy nő szeret és tud is szkanderezni?

Figyelt kérdés

Jól kijövök a párom barátaival (autószerelők, CNC-sek többnyire) már jó ideje ismernek, és még mindig furának találják ezt a tulajdonságom, illetve azt hogy érdekelnek a gépek. Már többször mondták, hogy ha rám néznek ezt sosem gondolnák. Alapjában tiszta, ápolt megjelenésű vagyok, természetes szőke hajú és max egy szolid nyakláncot viselek.És ezek a műkörmös,plázás dolgok nem

érdekelnek. Szeretek a párommal lenni és segíteni neki+ tök jó, hogy az autóinkkal kapcsolatos dolgokat is meg tudjuk beszélni egymással. (Jól kiművelt a témában) És ő nem várja el tőlem, hogy mindig én végeztem a házimunkát, ha fáradt vagyok, mert épp sok túlórát vállaltam, (anyagvizsgáló vagyok egy cégnél 3 műszakban) ő ezeket mindenféle rossz szó nélkül elvégzi. Mondjuk a barátoktól szinte csak a panaszkodásokat halljuk, hogy a nője

megcsalta, becsapta, stb mi max a tv műsoron kaptunk eddig össze, meg szeretjük egymást cikizni pl ha látunk egy öregember vagy öregasszonyt, akkor azokról jó poénokat szoktunk kitalálni én őt egy időben töpszli pelikánnak hívtam, meg vannak még cifrábbak is, mostanában csak albínónak hív. 8 éve vagyunk együtt a magunk infantilis módján, bár ő 12 évvel idősebb nálam, én 34 vagyok.


2020. júl. 4. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább jól megtaláltátok egymást, ez számít.
2020. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem furcsa, de remélem nem vagy valami feminista csoport tagja, mert az lőné ki nálam a biztosítékot, ha az én párom lennél...
2020. júl. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Inkább ritkának nevezném, a mai világban az ilyesmi már nem furcsa. Ma már több olyan sportban is aktívak lettek a nők, amikben korábban nem voltak azok. Vannak, akik kifejezetten szeretnek versenyezni másokkal.
2020. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Ha szereted csinálni és örömöd van benne, akkor hülyeség lenne azért abbahagyni, mert mások szerint ez nem nőies. Volt ilyen barátnőm régebben, nekem még tetszett is, hogy nem olyan, mint az átlag.:)
2020. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Furcsa, mert nem hétköznapi.:) De emiatt nem hinném, hogy bárki elítélne. Vagy párodnak nem tetszik?
2020. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Ismertem ilyen lányt még a középiskolában, bár róla szerintem csak kevesen tudtuk ezt. Visszafogott, de csajos kinézete volt, szóval aki nem ismerte nem feltételezte róla, hogy pl. a szkander érdekli.
2020. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Férfiként nekem pl. kifejezetten bejönnek az ilyen nők.:) Na nem arra gondolok, hogy legyen profi, de azért valljuk be, szkanderban a nőknek van kevesebb esélye nyerni és ha ennek ellenére mégis képes kimozdulni a komfortzónájából, sőt bevállalni valami olyat, amiben kevesebb az esélye a győzelemre, az mindenképpen vonzó tulajdonság.
2021. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, aki hozzád hasonlóan szeretett szkanderezni. Volt benne erő, de azért alapból szerintem mindig nyertem volna. Ezért mi azt találtuk ki, hogy az előnyömet valahogy lefaragjuk úgy, hogy én lefárasztom magam annyira, hogy kb. egy szinten legyünk. Így még az is érdekessé tette az egészet, hogy mikor találjuk meg azt a pontot, amikor már kiegyenlített lesz a meccs, esetleg le is tud nyomni.:)
2021. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nem hétköznapi, de szerintem éppen ettől érdekes is. Főleg, ha tényleg kihívás tud lenni szkanderban. Sok nő szerintem azért nem vállal be ilyesmit, mert egyrészt fél attól, hogy megsérül, másrészt sokan nem tudnák helyén kezelni az esetleges vereséget és ebből feszültségek lehetnek. De önmagában szerintem tök jó dolog, ha egy nő ilyet is kipróbál. Nekem bejön.:)
2021. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Régóta keresek ilyen nőt. Nekem valahogy bejönnek az olyan nők, akik szeretik kipróbálni magukat olyasmiben, ami általánosan a férfiak terepe.
2022. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!