Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Túlzás lenne ezért az igazgató...

Túlzás lenne ezért az igazgatói figyelmeztetés?

Figyelt kérdés

Az iskolában a projektorunk távirányítója elkallódott már vagy 2 éve.

Elég magasan van, szóval székre kell állni, hogy bekapcsolhassuk, és értelemszerűen nem mindenki 190 cm magas.

A telefonomon van alapból távirányító alkalmazás, és sikerült vele összekapcsolni.

Megmutattam szünetben ezt a tanárnak, akivel lett volna az óránk, és használta is volna a projektort.

És pont akkor jött erre az igazgatóhelyettes.


Azt mondta, hogy ha még egyszer "játszadozok a projektorral" akkor igazgatóit fogok kapni, és velem fizetteti ki ha valami baja lesz.


Pedig én csak bekapcsoltam, nem teszemazt a képarányt vagy a fényerőt állítgattam.

Én nem vagyok az a fajta, aki elállítaná a műszaki cikkeket, és ezt tudja is az igazgatóhelyettes hogy nem csinálok ilyeneket.


Szerintetek ez megér egy igazgatóit, hogy tanári felügyelettel, még csak nem is nyúltam a projektorhoz hanem a telefonomat használtam, távirányító gyanánt, bekapcsolásra?



2021. nov. 2. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Először kapcsoltad össze és utána muttattad csak a tanárnak, így a második bekezdésben a tanári felügyeletes részlet csak ferdítés, de így sem jogos az igazgatói.

Egyébként azt tanár nem is adhat.

2021. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Túlreagálta a dolgot, de lehet szar napja volt, meg túl sok rossz tapasztalata hülyegyerekekkel. Lehet az elkallódott távirányítón is neki kellett rágódnia. Lehet nem is ismer téged, vagy már nem is emlékszik, ki vagy.
2021. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az lenne.

Egyébként lehet, hogy volt már ebből balhé az iskolában, ezért indult ki eleve abból, hogy szórakozásra akarod használni.

Mi anno jó viccnek tartottuk, hogy 1-2 igen gyenge képességű tanárt ezzel szivattunk, hogy telefonról rákapcsolódva lefagyasztottuk a képet, meg elállítgattuk a dolgokat miközben írni próbált. Így utólag már gonosz dolognak tartom, de hát 16-17 évesen messze álltunk a komoly és felelősségteljes viselkedéstől...

Na, azért jogos lett volna, viszont hetek alatt jöttek rá egyáltalán, hogy mi a jelenség oka, arra meg egyáltalán nem, hogy kik szórakoznak...

2021. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az lenne.

De az igazgató-helyettes tudtommal nem adhat igazgatói figyelmezteést.

2021. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem vagy kamu a kérdés, vagy volt ott még más simli is.

A tanár jelenlétében állítgatta a leírás szerint a kérdező, mert azt próbálgatták, hogyan lehet bekapcsolni tehát úgymond "engedéllyel" nyúlt hozzá a kérdező. Ezért még nem fenyegetnek igazgatóival... Szóval nem valami életszerű.

2021. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!