Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kaphatok ezért?

Mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés
Világ életembe szekáltak az "iligyek" (Molnár Krisztiánt idézve). Vagy az öltözködésembe kötöttek bele (nem költök, és anyámnak se engedem hogy sok cuccot vegyen, mert minek), vagy abba hogy én jobban tanultam mint ők. Aztán most gimibe meguntam azt, és megmondtam az osztálytársamnak akit a legjobban utálok (11. osztály, énis őis fiú, csak hát Ő pénzésebb családból való, igazi egoista fellengzős fas*kalap), hogy "Te egy utolsó szociopata vagy, fordulj fel". Aztán pénteken be kellett mennem az igazgatóhoz, hogy ezt mégis hogy mertem mondani(?). Én meg mondtam neki, hogy kérjen ki rá elmeorvosi vizsgálatot, tünetek alapján az. Még nem döntötték el az ítéletet. Mit kaphatok?

2016. szept. 3. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen beszólásért még nem kapsz semmit.
2016. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha meg a szociopatán akadna ki az igazgató, hogy azzal nem illetünk senkit, simán mondhatnám neki, hogy az is egy betegség, azaz megsérti a mentális problémákkal küzdő embereket, hogy elkönyveli őket így..
2016. szept. 3. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
ha az igazgatót is elkezded kioktatni, sok jóra ne számíts..
2016. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azon is csodálkozom, hogy ezért behívtak. Bár, ha pénzes család, lehet megkente a dirit, vegye már elő a témát, hátha befeszülsz. Nem adok ötleteket, de ezek után én még meg is verném. De te nehogy! :D
2016. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Mindegy, hogy mit kapsz, viseld el férfi módjára, és ne feszítsd tovább a húrt, főleg az igazgatóval. Leszaromtabletta.
2016. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevetséges, veled van a baj, hanem a kötekedővel, akinek jól megmondtad a magadét. Jól tetted. érdekes, hogy ezért igazgatóhoz küldtek.
2016. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj. na, ezt aksrtam írni. csak elírtam.
2016. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!