Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, örülnétek az...

Egyetemisták, örülnétek az online oktatásnak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 18:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
nem
2021. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Én igen, ha mellette a gyakorlati órák zökkenőmentesen működnének jelenléti formában.


Nagyon sok olyan napom van amikor csak egy darab elméleti órám van, el tudnám viselni, ha nem kellene beutazni azok miatt.


De szerintem nagyon kicsi az esély rá, hogy online legyen, főleg, hogy minket köteleztek az oltásra is.

2021. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nekem meg pont az a lehető legrosszabb változat, mert én nem ingázok. A hazaút 4-5 óra autóval, a koliban meg szar a net.

Szóval ha hibrid oktatás lesz, otthon se lehetek, de órán se tudok rendesen részt venni.

2021. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Igen nagyon
2021. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Én igen, rengeteg gyomoridegtől kímélnének meg és több időm és pénzem is maradna.
2021. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Én igen, nagyon.
2021. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
10 millió 247 ezer 386-odjára megkérdezve is a válasz egy határozott NEM
2021. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Most vagyok elsőéves, szeretném teljes egészében megtapasztalni az egyetemista életet, arról nem is beszélve, hogy a jelenléti oktatás sokkal hasznosabb és jobb tanulás szempontjából.

Egyszerűen szörnyű volt, hogy így belerondítottak a gimnazista éveimbe, rengeteg jó dologtól fosztottak meg emiatt, leginkább attól, hogy normálisan tanuljak. Hiába igyekeztek a tanárok, egyszerűen online kevesebb és rosszabb.

2021. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

#8 szeretnéd megtapasztalni az egyetemi életet?


lol :D


én két diploma után mondhatom neked hogy nincs olyan hogy egyetemi élet. ez nem amerika, ez nem egy amerikai film az egyetemi életről.


a magyar egyetemi élet szólhat arról hogy tanulsz, néha szórakozol és próbálsz egy jobb jövő reményében mindent megtenni (dolgozol mellette, kapcsolatokat építesz).


és szólhat arról hogy be vagy baszva minden második nap, büdös vagy, nem dolgozol, csóró vagy, csúszol, nem viszed semmire.



melyiket választod?

2021. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

#9

Nem értem miért kell általánosítani akár amerikai, akár magyar értelemben.


Jelenleg jól tanulok, ugyanis klisés, de minden ideális. Sokkal jobban lehet tanulni jelenléti oktatásban, ezért se vágyom arra, hogy megint egy monitor mögül éljem meg azt, amit személyesen kéne. Kis szakon vagyok, eddig szinte minden héten volt valamilyen program (kávézás, mozi, színház, túra, hasonlók). Másrészt ha megint súlyosbodna a vírus hisztéria, akkor a tervezett Erasmus+ utam is veszélybe kerülne.

2021. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!