Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, örülnétek az...

Egyetemisták, örülnétek az online oktatásnak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 18:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

"Ha úgy van még a munkahelyemen is tudnám hallgatni az előadást."


Én meg az előadáson is tudok dolgozni, tehát semmi előnyöm nem származna abból, ha online lenne az egyetem is. Ezzel szemben hátrányból rengeteg van.

2021. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti milyen egyetemre jártok, hogy előadás alatt dolgoztok.


Nálunk kötelező bejárni, minden előadáson katalógus van

2021. nov. 8. 14:01
 23/27 anonim ***** válasza:
20%
#23 de rossz xD
2021. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy amíg ülök bent a előadáson, tudok dolgozni.
2021. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
62%
Legnagyobb butaság felnőtt 20+ embereket korlátozni kötelező előadásokkal.
2021. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

Én örülnék.


Ingázom - kérdezhetnéd, hogy miért nem vagyok kolis. Nos, alapszakon semmi baj nem volt a bejárással, utána pedig jött a korona, így a kolisokat kirakták, az albérletesek pedig sokszor fölöslegesen fizették az albit. Így nem akartam kockáztatni.


Most mester végére visszatért a jelenléti, és azt vettem észre, hogy az adott városban (vidéki megyeszékhely) a tömegközlekedés valami siralmas. Régen nem volt semmi gondom vele, most meg alig jön valami... Cserébe a bérlet árát növelték.


Szóval nekem mindenképp jobb lenne, ha nem kellene ingáznom azért, hogy hallgassam, ahogy a tanár felolvassa a könyvet/ppt-t.

2021. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
87%
Én már nagyon várom hogy legyen engem pont nem érdekel semmilyen egyetemi program vagy buli én szívesen ülnék a monitor előtt.
2021. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!