Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hétfőn a suliban meleg van,...

Hétfőn a suliban meleg van, vagy kell egy nap, amíg annyira befűtenek, hogy nem fáztok?

Figyelt kérdés
Tavaly online oktatás volt, ezt nem tapasztaltuk, most viszont minden hétfő délelőtt megfagyunk, ráadásul van egy kisebb épületben is óra, ott még hidegebb van.

2021. nov. 14. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanolyan dög meleg van.


Ez idegesítő is, mert az ottani hőmérséklet alapján még rövidnadrágban is inkább melege van az embernek, de a kinti hőmérséklet meg vagy 3 réteget megkíván.

2021. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van
2021. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk hétfőtől péntekig hideg van. Qrva xar a fűtés. Volt hogy egyik osztálytársam hozott be hősugárzót. Xar ezer éves fűtés, xar ezer éves ablakok, semmi hőszigetelés.
2021. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk szinten hideg van, nagyon rossz a fűtés és nem szigetelnek az ablakok. Én van, hogy szó szerint télikabátban ülök órán, kényelmetlen, de megfagyok.
2021. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk mindig dögmeleg van. Nem örülök neki, mert én a hideget szeretem. Akár mínusz fokokban is elvagyok rövidujjúban, a mi iskolánkban pedig még az átlagos emberek is megfőnek.
2021. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor is fűtenek, amikor nem kéne xddd
2021. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!