Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, a ti intézményetek...

Tanárok, a ti intézményetek hogy áll a meleg vagy leszbikus kollégákhoz?

Figyelt kérdés
Éri a homoszexuális tanárokat akármilyen diszkrimináció? Esetleg az is lehetséges, hogy az állásukba is kerül, ha kiderül róluk, hogy azok?
2021. aug. 27. 16:12
 1/8 anonim válasza:
100%
Nálunk van egy homoszexuális kolléga, de ez semmilyen nagyobb gondot nem okot a közösségen belül. Mindenkinek van elég gondja, mintsem hogy ilyenekkel foglalkozzon:D. Meg eleve az iskola is liberális.
2021. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan tantestület, ahonnan elüldözik, van olyan ahol elfogadják. Nálunk nincs ilyen kolléga, de szeretném azt hinni, hogy elfogadnánk, mert nálunk mindenki (titkon) elég liberális.
2021. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

1. Amióta örvénybe adták, hogy az ifjúsági irodalomban nem lehet meleg téma,azóta elgondolkodtató, hogy a 18 év alattiakat okító tanárok mennyire híresztelhetik, hogy nem az ellentétes nemhez vonzódnak.


(Nincs bajom a melegekkel, hanem a törvényre írom csak, hogy nem tudom, legális lesz e)


2. Egy értelmes ember akár hetero, akár meleg, nem a munkahelyén mesél a nemi életéről. Munkahelyünkön sem kezd el a házas kollégánk arról mesélni, hogy az este milyen jól megkettyintette az asszonyt. Ha szóba kerül a szerelmük, akkor is egy sztori elmesélése közben - évfordulójuk volt, aztán elvitte étterembe, vagy épp sétáltak a parkban, amikor látta valamit és tök mindegy, hogy Bözsivel vagy Bélával volt éppen.


3.Én nem tudom mit oktat a meleg kolléga, de a diák éveimben elképzelni sem tudtam, hogy egy tanórán hogyan jött volna elő ez a téma. "Aki kitalálta ezt az elméletet amúgy meleg volt,ahogy én is." , "A mai nap a valószínűség számítással foglalkozunk. Mi annak a valószínűsége, hogy leesik az állatok, ha megtudjátok, hogy meleg vagyok?", "Tapasztalatból mondom, hogy a homoszexuálisok nagyobbat ugranak helyből távol. Bizony, meleg vagyok.", "A mai órán elénekeljük a kispiricsi falu végént, aztán a meleg indulót, mert hát meleg vagyok." - vagy hogy jön elő ez a téma az órán?????

2021. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
#3 Kollégádat bejelölöd facebookon, máris látod, hogy Gizivel vagy Gézával volt a Balatonnál a hét végén. Ha annyit, mond, a párommal ott voltunk, akkor is tudod. Amúgy mi ritkán beszélünk úgy, hogy a párommal, férjemmel. Inkább megnevezzük: itt meg itt voltunk a Pistivel, Pirivel. Arról nem is beszélve, hogy sok melegen látszik, van egy erősen feminin kisugárzásuk férfi létükre vagy férfias kisugárzásuk nő létükre.
2021. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De hát ezek mind munkán kívüli dolgok vagy olyanok, amik egyszerűen a természetük.


Szerintem a megkeseredett vaskalapos tanár (nem vagyok a tanárkázós, még mielőtt megkapom a magamét:D) akik kihasználják, hogy hatalmuk van a diákok felett és megalázzák őket vagy egyszerűen csak rajtuk vezetik le a feszültséget sokkal veszélyesebb mint az, aki kirakta Facebookra, hogy nő létére Pirivel utazott el Mexikóba.


Az meg, hogy egy sima kollégák közötti csevegésnél elmondja az amúgy szorgalmas, kiváló tanár a kollégáknak, hogy az egynemű párjával mit csináltak nem értem miért ad az elbocsátásra okot, miközben a tanításra alkalmatlan és képtelen tanerő ott marad tovább boldogítani a népet.

2021. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Falun nem szokás bevallani, ha csak nem akarsz a sok konzervatív falusi meg az unatkozó szülők beszédtémája lenni. Aztán vagy elkerülnek messziről vagy keresnek a rokonságból egy egyedülállót melléd, aki talán megtéríthet téged.


Falun van most egy (férfi) tanár. Szinte a homlokára van írva, hogy meleg, ám a Fb+insta tele van "Énegyigazipasivagyok" cuccokkal neki, fb adatlapján ott van, hogy heteró.


Dögöljek meg, ha ő tényleg nem meleg.

2021. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egy buzgó, fideszes tantestületből kiutálják. Tudok ilyenről.
2021. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%
Szexuális identitását egy munkahelyen ugyanúgy kezeljük, mint a farokméretet és egy szexszuális aktusunk hosszát. Nem híreszteljük boldog boldogtalannak.
2021. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!