Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért divat a röpdoga /...

Miért divat a röpdoga / bejelentetlen feleltetés?

Figyelt kérdés
Egy napra átlagosan két doga van bejelentve, de a tanárok leszarva hogy azokra készülünk és idegesek vagyunk még bejelentés nélkül kikérdeznek. Ők nem voltak diákok? Nem tudják hogy ez szar érzést ad és csak jobban megutáltatja a tárgyat?
2021. nov. 15. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Kevés a fizujuk, nem érdekli őket, hogy te mit akarsz. Nem szívből tanít.
2021. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Tanítanak*
2021. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Elvileg a középiskolában napról napra kel készülni. Ezt próbálja leellenőrizni a röpdolgozat és a feleltetés. Én anno diákként nem éltem meg ezt nagy tragédiának.


Majd az egyetemen lesznek bejelentett számonkéréseid. Hidd el akkor vissza fogod sírni a középiskolai számonkéréseket és azok tananyagmennyiségeit!

2021. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom kis buták vagytok, ezért el kell érni hogy folyton tanuljatok.
2021. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Reggel 8tól 16ig iskolában vagyok, 17re érek haza. Tényleg rohadtul van időm mindenből készülni
2021. nov. 15. 20:17
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de ilyen az oktatási rendszer. 8-16 suli és utána tanulni kell. Persze ez nem kötelező, de aztán nem kell majd csodálkozni azon, hogy nem vesznek fel államilag finanszírozott helyre. A középszintű érettségi annyira le van butítva, hogy nem kell agysebésznek lenni, hogy kevés tanulással meg legyen a kettes. Ha neked ez elég akkor nem kell összetörnöd magad. Ha komolyabb terveid vannak akkor meg tanulni kell.


A középiskolás tananyagot hamar meg lehet tanulni, csak meg kell tanulnod tanulni. Egy egyetemi vizsgára többet kell majd tanulnod, mint az érettségidre.


3-as voltam.

2021. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

és 17-től nem érsz rá tanulni?


Nyugi, majd a f*s munkahelyeden 8-20ig fogod tolni, azt lehet rinyálni, hogy nincs időd semmire

2021. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is undorító dolog amúgy, főleg a feleltetés - pláne mikor nem is volna szükséges, csupán a tanár valamivel ki akarja húzni az időt, hogy ne kelljen annyit dolgoznia.

Több mint 10 éve érettségiztem már, azóta már az egyetem is megvolt, mégis a középiskolai feleltetés gondolatára máig görcsbe rándul a gyomrom, pedig többnyire jól mentek a felelős tárgyak.

2021. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

#8:

Ha 10 éve túl vagy már rajta, akkor mi a f*szt hőbörögsz?

2021. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért hogy tanuljatok óráról órára. Vagy jobb lenne az összeset egyszerre megtanulni nagy dolgoztra?

Mi is túléltük és igen mi is esténként tanultunk, sokszor szenvedve.

Nekem az ofő volt az irodalom tanár. Minden egyes órán feleltetett és akkor sem lehetett megnyugodni, ha hétfőn feleltél, mert kedden újra kihívhatott. Az összes kötelezőt elolvastatta velünk, mert addig iratta a röpdogákat belőle, míg nem sikerült. Sokan több egyest is beszedtek ezekből. Akkor én is szidtam, viszont érettségire kb tanulnom sem kellett hála a folyamatos tanulásnak évközben. Akkor értettem meg milyen hasznos is volt. Ellenben töriből. Sosem tanított semmit a tanár, minket se érdekelt. Abból rengeteget be kellett hoznom.

27N

2021. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!