Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért közösítik ki az ikreket?

Miért közösítik ki az ikreket?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés így furán hangzik de igaz. Az ikertestvéremmel egy petéjű ikrek vagyunk lányok, 16 évesek. Most tizedikesek vagyunk. Amikor 9.-be bekerültünk középiskolába az osztálybunkba én nagyon próbáltam barátkozni a testvérem nem igazán. De úgy senki nem akart velünk. Nem tartom magunkat egyáltalán rondának és bunkónak sem. Akármikor kellett valakinek segíteni mindig segítettünk. Jól meg vagyunk ketten csak zavaró amikor pl az udvaron kell várakozni senki nem jön oda hozzánk beszélgetni. A testvéremet nem zavarja viszont engem igen. Lehet azért mert ikrek vagyunk? Van mással is ez így? Köszönöm akik elolvasta....

2021. nov. 19. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nálunk a szakközépben volt egy egypetéjű lány ikerpár. Ők nagyon távolságtartóak voltak mindenkivel, és állandóan egymásra voltak cuppanva.

Ha Te és tesód nem ilyenek vagytok, akkor tényleg jó kérdés, hogy miért...

2021. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem amiatt van mert ikrek vagytok
2021. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen eloitelet biztos hogy nincs. Amugy inkabb erdekes egy ikerpar es kivancsi mindenki.
2021. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg ott van a kutya elásva, hogy a testvéred nem akart barátkozni. A testvéredet látták magának valónak és mivel látják, hogy veled jól elvan, ezért hozzád se mennek oda.


Ez nem csak ikreknél van így. Ismertem olyan lányokat akik azért építették le azt akivel elvoltak, mert amíg a lánnyal/fiúval mutatkoztak, addig senki sem akart odamenni hozzá.

2021. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!