Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kire mondják azt, hogy saját...

Kire mondják azt, hogy saját magát közösíti ki egy közösségből?

Figyelt kérdés
Ha valakivel alapból nem is nagyon hajlandóak a többiek szóba állni, beszélgetni hiába akarna velük, kirekesztőek vele, olyankor nem erről van szó?
2021. okt. 7. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem állnak vele szóba akkor nem saját magát rekeszti ki! Ha először pozitívan álltak hozzá, befogadták, de később nem a társaság elvárásainak megfelelően viselkedik akkor persze, hogy kirekesztik, akkor közösíti ki magát. Pl. volt egy srác, aki jó haverunk volt, de akárhová mentünk mindig berúgott, olyankor hülye, és persze mi égtünk miatta, mert ugye velünk volt. Persze, hogy pár eset után nem hívtuk sehova.
2021. okt. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Például ha valaki szeretne bevonni téged az adott közösségbe, de csak akkor vagy velük jófej, mikor épp kéznél vannak. Nem mész velük sehova, minden kezdeményezést elutasítasz...


Volt egy ilyen lány a baráti körömben, az egyik haverom újdonsült párja. Alig vártuk, hogy megismerjük, sok jót hallottunk róla. Hozta is az egyik házibuliba. Kínáltuk sütivel, nem kért, kérdezgettük ismerkedési céllal, egyszavas válaszokat adott, hívtuk társasozni, egyikkel sem akart játszani, inkább beült a sarokba mobilozni. Aztán meg sem jött a pizza, már mentek haza, mert miért ne. Legközelebb is jött, legközelebb is ezt csinálta, utána már a srác sem jött... Jeleztük, hogy ez így nem teljesen oké, mert őszintén hova törjük magunk a semmiért. Nekem is nagyon ellenszenves volt, pedig igyekeztem maximálisan a kedvébe járni, de kb természetesnek vette és ugyanúgy viselkedett.

2021. okt. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez fordítottan is igaz, Kérdező, amit írtál: tehát lezár a közeledő személyek előtt, nem keresi a társaságukat annak sem, aki normálisan közeledne hozzá.

Én is ilyen vagyok.

2021. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ezt az csinálja aki egyedül is jól el van és nem akar olyan "barátokat" szerezni akiknek csak addig kell amíg nem akarnak egyedül lenni. Én is így voltam középiskolába annyira nem éreztem barátoknak azokat az embereket akikkel nap mint nap lógtam hogy egyszerűen egyedül lettem. Egyáltalán nem volt rossz. Felfedeztem magam és nem kellett megjátszanom azt az embert aki soha nem voltam. Hidd el nem mindig az a rossz aki egyedül van. Az én osztályomba annyi megjátszás volt hogy szinte fájt. Soha ne játszd meg magad valakinek aki nem vagy csak azért hogy elfogadjanak! Te leszel ott magadnak örökké!
2021. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!