Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csak az osztálytársaimna...

Miért csak az osztálytársaimnak lehet piszkálódni velem? Nekem meg a legkisebb tréfa sem engedélyezett, mert ha tréfálok rögtön elkezdenek a lányok fenyegetni, tőlem nem fogadják el azt a beszólást amit az osztályom többi tagjától. 17/L

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az oka, de együtt tudok érezni veled 😔
2021. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, az ilyen emberek mellett nem lehet kibontakozni. Csak ők akarnak a középpontban lenni és csak az ő véleményük számít. Próbálj olyan embereket keresni akik mellett szabadabbnak érzed magad.
2021. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem jut el az agyamig, hogy érettségi előtt álló 17 éves majdnem felnőtt és nagykorú embereknek hogy van ennyi ideje, de főképp esze, hogy másokat piszkáljon...

Tényleg ennyire vissza van maradva ez a generáció?

Nálunk ez nem volt divat, pedig Én is még csak 24 éves vagyok..

2021. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Ebből gyanítva valószínű, hogy okosabb vagy náluk és vissza tudnál olyat szólni amiből ő rosszul jön ki. Ezért tréfálkoznak veled és emiatt nem engedik neked.
2021. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!